Kolorektālā vēža skrīninga izmeklējumi ar laboratorijas imūnķīmijas metodi ar pielāgojamu diagnostisko robežvērtību (FIT) un loģistikas pakalpojumi
Nacionālais veselības dienests
Kolorektālā vēža skrīninga izmeklējumi ar laboratorijas imūnķīmijas metodi ar pielāgojamu diagnostisko robežvērtību (FIT) un loģistikas pakalpojumi
TermiņšDeadline 2026-09-22
Kas? Ko?- • Dažādi veselības aprūpes pakalpojumi › Medicīniskās analīzes pakalpojumi
- • Transporta pakalpojumi (izņemot atkritumu transportu) › Autotransporta pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-21 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-21)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kolorektālā vēža skrīninga izmeklējumi ar laboratorijas imūnķīmijas metodi ar pielāgojamu diagnostisko robežvērtību (FIT) un loģistikas pakalpojumi
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās analīzes pakalpojumi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Autotransporta pakalpojumi 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Pakalpojuma līguma izpildes vieta ir visa Latvijas Republikas teritorija.
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): 1 (viena) testējamā materiāla savākšanas komplekta cena ar piegādi
Izmaksu kritērijs (svērums): 30
Izmaksu kritērijs (nosaukums): 1 (viena) komplekta transportēšana
Izmaksu kritērijs (svērums): 10
Izmaksu kritērijs (nosaukums): 1 (viena) testa komplekta un tā apstrādes kopējā cena
Izmaksu kritērijs (svērums): 60
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-22 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-22 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-22 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Nacionālais veselības dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Cēsu iela 31 k-3
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: iepirkumi@vmnvd.gov.lv
E-pasts: nvd@vmnvd.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167043731 📞
URL: https://www.vmnvd.gov.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177516 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177516 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 10ddb95c-e460-4710-9be7-1df4707ca732-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 15/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 163-586102 (2026-08-21)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kolorektālā vēža skrīninga izmeklējumi ar laboratorijas imūnķīmijas metodi ar pielāgojamu diagnostisko robežvērtību (FIT) un loģistikas pakalpojumi
Atsauces numurs:
VM NVD 2026/18
Īss apraksts:
Kolorektālā vēža skrīninga izmeklējumi ar laboratorijas imūnķīmijas metodi ar pielāgojamu diagnostisko robežvērtību (FIT) un loģistikas pakalpojumi
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās analīzes pakalpojumi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Autotransporta pakalpojumi 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Pakalpojuma līguma izpildes vieta ir visa Latvijas Republikas teritorija.
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): 1 (viena) testējamā materiāla savākšanas komplekta cena ar piegādi
Izmaksu kritērijs (svērums): 30
Izmaksu kritērijs (nosaukums): 1 (viena) komplekta transportēšana
Izmaksu kritērijs (svērums): 10
Izmaksu kritērijs (nosaukums): 1 (viena) testa komplekta un tā apstrādes kopējā cena
Izmaksu kritērijs (svērums): 60
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-22 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-22 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-22 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Nacionālais veselības dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
90009649337
Pasta adrese: Cēsu iela 31 k-3
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: iepirkumi@vmnvd.gov.lv
E-pasts: nvd@vmnvd.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167043731 📞
URL: https://www.vmnvd.gov.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177516 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177516 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 10ddb95c-e460-4710-9be7-1df4707ca732-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 15/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 163-586102 (2026-08-21)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕