Kaujas medicīnas (TCCC) mācību simulācijas aprīkojuma un palīglīdzekļu piegāde (2 gadi) un materiāltehnisko līdzekļu iegāde kvalifikācijas paaugstināšanas
Valsts robežsardze
Kaujas medicīnas (TCCC) mācību simulācijas aprīkojuma un palīglīdzekļu piegāde (2 gadi) un materiāltehnisko līdzekļu iegāde kvalifikācijas paaugstināšanas
TermiņšDeadline 2026-10-06
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-09-01 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-09-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kaujas medicīnas (TCCC) mācību simulācijas aprīkojuma un palīglīdzekļu piegāde (2 gadi) un materiāltehnisko līdzekļu iegāde kvalifikācijas paaugstināšanas
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3
1️⃣
Nosaukums: Medicīnas preces
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 120 000 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Telts ar grīdu
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 33 000 EUR 💰
Ilgums: 5 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Dīzeļsildītājs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 12 000 EUR 💰
Ilgums: 3 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-06 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-06 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-06 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts robežsardze
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Rūdolfa iela 5
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: VRS GP Bruņojuma, apgādes un tehnisko resursu pārvaldes Publisko iepirkumu nodaļas iepirkumu vadošais speciālists Normunds Ošs
E-pasts: iepirkumi@rs.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167075769 📞
URL: https://www.rs.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Sabiedriskā kārtība un drošība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180884 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180884 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 7dbb8521-e3b5-45be-849f-0e3de527793b-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 29/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 169-602901 (2026-09-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kaujas medicīnas (TCCC) mācību simulācijas aprīkojuma un palīglīdzekļu piegāde (2 gadi) un materiāltehnisko līdzekļu iegāde kvalifikācijas paaugstināšanas
Atsauces numurs:
VRS 2026/26-01-GP
Īss apraksts:
Kaujas medicīnas (TCCC) mācību simulācijas aprīkojuma un palīglīdzekļu piegāde (2 gadi) un materiāltehnisko līdzekļu iegāde kvalifikācijas paaugstināšanas
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3
1️⃣
Nosaukums: Medicīnas preces
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 120 000 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Telts ar grīdu
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 33 000 EUR 💰
Ilgums: 5 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Dīzeļsildītājs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 12 000 EUR 💰
Ilgums: 3 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-06 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-06 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-06 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts robežsardze
Valsts reģistrācijas numurs:
90000086402
Pasta adrese: Rūdolfa iela 5
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: VRS GP Bruņojuma, apgādes un tehnisko resursu pārvaldes Publisko iepirkumu nodaļas iepirkumu vadošais speciālists Normunds Ošs
E-pasts: iepirkumi@rs.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167075769 📞
URL: https://www.rs.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Sabiedriskā kārtība un drošība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180884 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180884 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 7dbb8521-e3b5-45be-849f-0e3de527793b-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 29/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 169-602901 (2026-09-01)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces (>20 jauni iepirkumi)