Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu telpu būvdarbi

Jelgavas valstspilsētas pašvaldība

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu telpu būvdarbi

Termiņš

Deadline 2026-09-28

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-08-26 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-08-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu telpu būvdarbi
Atsauces numurs: JVP 2026/96/AK
Īss apraksts: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu telpu būvdarbi
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4

1️⃣
Nosaukums: 1.daļa - Telpu būvdarbi Jelgavas 4. vidusskolā, Akmeņu ielā 1, Jelgavā
Papildu produkti/pakalpojumi: Galvenā vieta vai izpildes vieta: Jelgava
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: 2.daļa - Telpu būvdarbi Jelgavas 5. vidusskolā, Aspazijas ielā 20, Jelgavā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: 3.daļa - Telpu būvdarbi Jelgavas Centra pamatskolā, Uzvaras ielā 10, Jelgavā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: 4.daļa - Telpu būvdarbi Jelgavas 4. sākumskolā, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 34, Jelgavā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-28 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 40900039904
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Džesija Zeiferte
E-pasts: dzesija.zeiferte@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005519 📞
URL: https://www.jelgava.lv 🌏
Grupas vadītājs
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180008 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180008 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: a6812db5-d084-411f-b762-48076bcbee58-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Papildu informācija
Informācija par iepirkuma priekšmetu: no 01.09.2026. Jelgavas 4. vidusskola (1.daļa) tiek pārsaukta par Jelgavas Lielupes vidusskolu; Jelgavas 5. vidusskola (2.daļa) tiek pārsaukta par Jelgavas Aspazijas vidusskolu un Jelgavas 4. sākumskola (4.daļa) tiek pārsaukta par Jelgavas sākumskolu. Konkurss tiek veikts Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021. – 2027. gadam 4.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot vienlīdzīgu piekļuvi iekļaujošiem un kvalitatīviem pakalpojumiem izglītības, mācību un mūžizglītības jomā, attīstot pieejamu infrastruktūru, tostarp veicinot noturību izglītošanā un mācībās attālinātā un tiešsaistes režīmā” 4.2.1.5. pasākuma “Izglītības iestāžu nodrošinājums pilnveidotā vispārējās izglītības satura kvalitatīvai ieviešanai pamata un vidējās izglītības pakāpē” otrās projekta iesniegumu atlases kārtas īstenošanas noteikumu projektu Nr. 4.2.1.5/2/25/I/011 “Izglītības iestāžu nodrošinājums pilnveidotā vispārējās izglītības satura kvalitatīvai ieviešanai pamata un vispārējās izglītības pakāpē Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā” ietvaros.
Rādīt vairāk
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 166-595688 (2026-08-26)