Jaunu mikroautobusu un autobusu piegāde Tukuma novada pašvaldības vajadzībām
Tukuma novada pašvaldība
Jaunu mikroautobusu un autobusu piegāde Tukuma novada pašvaldības vajadzībām
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-08. Iepirkums tika publicēts 2026-04-07.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-04-07 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-28 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-04-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Jaunu mikroautobusu un autobusu piegāde Tukuma novada pašvaldības vajadzībām
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Jaunu mikroautobusu un autobusu piegāde Tukuma novada pašvaldības vajadzībām
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Mehāniskie transportlīdzekļi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Jaunu mikroautobusu piegāde
Pasta adrese: Talsu iela 4
Pasta indekss: LV-3101
Pilsēta: Tukums
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 5 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts: Saskaņā ar līgumu
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 70
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Ekspluatācijas ietekme uz enerģētiku un vidi
Izmaksu kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Jaunu autobusu piegāde
Ilgums: 8 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-08 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-08 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Atvēršanas datums: 2026-05-08 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Tukuma novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Talsu iela 4
Pasta indekss: LV-3101
Pasta pilsēta: Tukums
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu speciāliste Viktorija Bumbiere
E-pasts: viktorija.bumbiere@tukums.lv 📧
Tālrunis: +37128728008 📞
URL: https://www.tukums.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169866 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169866 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 2e8b421c-933f-4a23-a7ef-e4c154e2a69c-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 01/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 069-240508 (2026-04-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Jaunu mikroautobusu un autobusu piegāde Tukuma novada pašvaldības vajadzībām
Atsauces numurs:
TNP2026/27
Īss apraksts: Jaunu mikroautobusu un autobusu piegāde Tukuma novada pašvaldības vajadzībām
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Mehāniskie transportlīdzekļi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Jaunu mikroautobusu piegāde
Pasta adrese: Talsu iela 4
Pasta indekss: LV-3101
Pilsēta: Tukums
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 5 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts: Saskaņā ar līgumu
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 70
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Ekspluatācijas ietekme uz enerģētiku un vidi
Izmaksu kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Jaunu autobusu piegāde
Ilgums: 8 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-08 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-08 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Atvēršanas datums: 2026-05-08 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Tukuma novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000050975
Pasta adrese: Talsu iela 4
Pasta indekss: LV-3101
Pasta pilsēta: Tukums
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu speciāliste Viktorija Bumbiere
E-pasts: viktorija.bumbiere@tukums.lv 📧
Tālrunis: +37128728008 📞
URL: https://www.tukums.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169866 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169866 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 2e8b421c-933f-4a23-a7ef-e4c154e2a69c-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 01/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 069-240508 (2026-04-07)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 191 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Ietekmes uz vidi mazināšana
Vērtēšanas kritēriji
Pieeja ietekmes uz vidi mazināšanai: Piesārņojuma novēršana un kontrole
Zaļā iepirkuma kritēriji: Zaļā publiskā iepirkuma valsts kritēriji
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Netika saņemts neviens piedāvājums, dalības pieprasījums vai projekts
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-25 📅
Nosaukums: Par autotransportu piegādi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169866 🌏
2️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 191 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līguma vērtība zināma ✅
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Vērtība bez PVN, kas, iespējams, tiks nodota apakšuzņēmuma līgumiem ar trešām personām: 69 510 EUR 💰
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem ✅
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Veho"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Varšavas iela 4
Pasta indekss: LV-1003
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Kurzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 167-596707 (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 191 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Ietekmes uz vidi mazināšana
Vērtēšanas kritēriji
Pieeja ietekmes uz vidi mazināšanai: Piesārņojuma novēršana un kontrole
Zaļā iepirkuma kritēriji: Zaļā publiskā iepirkuma valsts kritēriji
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Netika saņemts neviens piedāvājums, dalības pieprasījums vai projekts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
TND/2-58.5/26/371
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-25 📅
Nosaukums: Par autotransportu piegādi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169866 🌏
2️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 191 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līguma vērtība zināma ✅
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Vērtība bez PVN, kas, iespējams, tiks nodota apakšuzņēmuma līgumiem ar trešām personām: 69 510 EUR 💰
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem ✅
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Veho"
Valsts reģistrācijas numurs:
40203326581
Pasta adrese: Varšavas iela 4
Pasta indekss: LV-1003
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Kurzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Transporta iekārtas un palīgiekārtas transportēšanai (14 jauni iepirkumi)