Intensīvās terapijas iekārtu un aprīkojuma iegāde
Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca"
Intensīvās terapijas iekārtu un aprīkojuma iegāde
TermiņšDeadline 2026-09-14
Kas? Ko?- • Anestēzijas un reanimācijas ierīces › Anestēzijas ierīces
- • Endoskopijas, endoķirurģijas ierīces › Endoskopi
- • Gāzu terapijas un elpošanas ierīces › Medicīniskās elpošanas palīgierīces
- • Mākslīgās asinsrites iekārta › Asins un šķidrumu sildītāji
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-27 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Intensīvās terapijas iekārtu un aprīkojuma iegāde
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Intensīvās terapijas iekārtu un aprīkojuma iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Asins un šķidrumu sildītāji 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Pasta adrese: Vienības gatve 45
Pasta indekss: LV-1004
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 60 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Preces paredzamais lietošanas ilgums (B)
Elektroenerģijas patēriņš darba režīmā (C)
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Vērtējamā summa (A)
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-14 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-14 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vienu operatoru ✅
Apraksts
Pamatnolīgumu gadījumā sniedziet pamatojumu ilgumam, kas pārsniedz 4 gadus: Pamatojoties uz Publisko iepirkumu likuma 56.panta ceturtās daļas nosacījumiem
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-14 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Vienības gatve 45
Pasta indekss: LV-1004
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Līga Škutāne
E-pasts: liga.skutane@bkus.lv 📧
Tālrunis: +37125680046 📞
URL: https://www.bkus.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180136 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180136 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 63f5f142-950e-4ab7-a038-17d4240a6b2c-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 07/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 166-594320 (2026-08-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Intensīvās terapijas iekārtu un aprīkojuma iegāde
Atsauces numurs:
BKUS 2026/77
Īss apraksts: Intensīvās terapijas iekārtu un aprīkojuma iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Asins un šķidrumu sildītāji 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Pasta adrese: Vienības gatve 45
Pasta indekss: LV-1004
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 60 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Preces paredzamais lietošanas ilgums (B)
Elektroenerģijas patēriņš darba režīmā (C)
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Vērtējamā summa (A)
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-14 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-14 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vienu operatoru ✅
Apraksts
Pamatnolīgumu gadījumā sniedziet pamatojumu ilgumam, kas pārsniedz 4 gadus: Pamatojoties uz Publisko iepirkumu likuma 56.panta ceturtās daļas nosacījumiem
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-14 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003457128
Pasta adrese: Vienības gatve 45
Pasta indekss: LV-1004
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Līga Škutāne
E-pasts: liga.skutane@bkus.lv 📧
Tālrunis: +37125680046 📞
URL: https://www.bkus.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180136 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180136 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 63f5f142-950e-4ab7-a038-17d4240a6b2c-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 07/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 166-594320 (2026-08-27)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕