Helikopteru “Agusta Bell 206B” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadi)

Valsts robežsardze

Helikopteru “Agusta Bell 206B” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadi)

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-08-17. Iepirkums tika publicēts 2026-07-14.

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-07-14 Paziņojums par līgumu
2026-07-16 Paziņojums par līgumu
2026-07-31 Paziņojums par līgumu
2026-08-14 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-07-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Helikopteru “Agusta Bell 206B” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadi)
Atsauces numurs: VRS 2026/17-01-ASOP
Īss apraksts: Helikopteru “Agusta Bell 206B” fizelāžas tehniskā apkope un remonts (4 gadi)
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Helikopteru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 320000.84 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 48 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Finanšu piedāvājuma 1.punkts
Izmaksu kritērijs (svērums): 75
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Finanšu piedāvājuma 2.punkts
Izmaksu kritērijs (svērums): 20
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Finanšu piedāvājuma 3.punkts
Izmaksu kritērijs (svērums): 5
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-17 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-17 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
angļu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 12 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem
Maksimālais dalībnieku skaits: 4
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-08-17 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts robežsardze
Valsts reģistrācijas numurs: 90000086402
Pasta adrese: Rūdolfa iela 5
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: "Jaunsmilgas", Runtorta, Isnaudas pagasts, Ludzas novads
E-pasts: santa.geida-kotlere@rs.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167209724 📞
URL: https://www.rs.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Sabiedriskā kārtība un drošība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/167041 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/167041 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 01ac9c21-7f57-4029-9647-9a4556877628-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 10/08/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 134-487328 (2026-07-14)
Paziņojums par līgumu (2026-07-16)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 320000.84 EUR 💰

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-16 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: e2be7983-eaeb-4615-b75c-65ebf439d218-01
Avots: OJS 2026/S 136-495278 (2026-07-16)
Paziņojums par līgumu (2026-07-31)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 320000.84 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-18 12:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-18 16:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-18 16:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 11/08/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-31 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 61f3d3b4-6012-437c-b048-a104d9207b79-01
Avots: OJS 2026/S 147-536322 (2026-07-31)
Paziņojums par līgumu (2026-08-14)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 320000.84 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-31 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-31 15:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-31 15:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/08/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: ca803d3d-0d06-4f4e-8573-199046e97857-01
Avots: OJS 2026/S 157-567060 (2026-08-14)