Grāvju, caurteku, pašvaldības un pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmu ikdienas uzturēšanas/remonta darbi Ogres novadā.
Ogres novada pašvaldība
Grāvju, caurteku, pašvaldības un pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmu ikdienas uzturēšanas/remonta darbi Ogres novadā.
TermiņšDeadline 2026-09-15
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-14 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Grāvju, caurteku, pašvaldības un pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmu ikdienas uzturēšanas/remonta darbi Ogres novadā.
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Zemes meliorācijas pakalpojumi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Daļa Nr. 1 - Ogres pilsēta, Ikšķiles pilsēta un Ogresgala pagasts
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daļa Nr. 1 - Ogres pilsēta, Ikšķiles pilsēta un Ogresgala pagasts;
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums
Sākuma datums: 2026-09-30 📅
Beigu datums: 2026-12-15 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Daļa Nr. 2 - Ķeguma pilsēta, Lielvārdes pilsēta, Tomes pagasts, Birzgales pagasts.
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-15 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-15 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-15 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Ogres novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Brīvības iela 33
Pasta indekss: LV-5001
Pasta pilsēta: Ogre
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ogres novada pašvaldība, Anita Alksne
E-pasts: anita.alksne@ogresnovads.lv 📧
Tālrunis: +37165068779 📞
URL: https://www.ogresnovads.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179804 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179804 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 08/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 157-566649 (2026-08-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Grāvju, caurteku, pašvaldības un pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmu ikdienas uzturēšanas/remonta darbi Ogres novadā.
Atsauces numurs:
ONP 2026/80
Īss apraksts:
Grāvju, caurteku, pašvaldības un pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmu ikdienas uzturēšanas/remonta darbi Ogres novadā.
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Zemes meliorācijas pakalpojumi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Daļa Nr. 1 - Ogres pilsēta, Ikšķiles pilsēta un Ogresgala pagasts
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daļa Nr. 1 - Ogres pilsēta, Ikšķiles pilsēta un Ogresgala pagasts;
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums
Sākuma datums: 2026-09-30 📅
Beigu datums: 2026-12-15 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Daļa Nr. 2 - Ķeguma pilsēta, Lielvārdes pilsēta, Tomes pagasts, Birzgales pagasts.
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Daļa Nr. 2 - Ķeguma pilsēta, Lielvārdes pilsēta, Tomes pagasts, Birzgales pagasts.
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-15 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-15 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-15 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Ogres novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000024455
Pasta adrese: Brīvības iela 33
Pasta indekss: LV-5001
Pasta pilsēta: Ogre
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ogres novada pašvaldība, Anita Alksne
E-pasts: anita.alksne@ogresnovads.lv 📧
Tālrunis: +37165068779 📞
URL: https://www.ogresnovads.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179804 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179804 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 08/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 157-566649 (2026-08-14)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi (20 jauni iepirkumi)