Formas tērpu elementu piegāde
Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
Formas tērpu elementu piegāde
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-09. Iepirkums tika publicēts 2026-05-05.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AR TEXTIL"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRIF"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SYNERGY"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību firma "VIK"
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-05-05 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-10 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-08-24 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-08-24 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-05-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Formas tērpu elementu piegāde
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Formas tērpu elementu piegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Policistu formas tērpi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 19
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 19
1️⃣
Nosaukums: Par vasaras bikšu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 21424.50 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 2 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Par speciālo vissezonas un siltināto kostīmu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 69132.70 EUR 💰
Piešķiršanas kritēriji
Cena (svērums): 70
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Piegādes termiņš
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Trūkumu novēršanas termiņš
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Par beisbola tipa cepuru ar atstarojošiem elementiem piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1411.30 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Par baltu trikotāžas kreklu ar apkaklīti piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 12589.72 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Par melnu trikotāžas kreklu ar apkaklīti piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 23259.60 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
6️⃣
Nosaukums: Par melnu trikotāžas kreklu ar garām piedurknēm un apkaklīti piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10111.50 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
7️⃣
Nosaukums: T – krekls trikotāžas
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 9191.05 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
8️⃣
Nosaukums: Par vasaras apavu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 44 795 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
9️⃣
Nosaukums: Par ziemas zābaku piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 21317.11 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣0️⃣
Nosaukums: Par gaismu atstarojošu vestu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1153.40 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣1️⃣
Nosaukums: Par sieviešu un vīriešu termoveļas piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 12072.24 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣2️⃣
Nosaukums: Par bikšu jostu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1364.25 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣3️⃣
Nosaukums: Par siltināto cepuru piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3930.80 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣4️⃣
Nosaukums: Par siltināto cimdu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 2449.20 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣5️⃣
Nosaukums: Par baltu kreklu ar garām piedurknēm piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 423.60 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣6️⃣
Nosaukums: Par zeķu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 8470.52 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣7️⃣
Nosaukums: Par melnu kaklasargu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 007 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣8️⃣
Nosaukums: Par kaklasaišu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 103.70 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣9️⃣
Nosaukums: Par virsjaku piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-09 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-09 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-09 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Rātslaukums 1
Pasta indekss: LV-1539
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rīgas valstspilsētas Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
E-pasts: ca.ip@riga.lv 📧
Tālrunis: +37167026773 📞
URL: https://www.riga.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166279 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166279 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 30a90f0b-0692-43ab-bc8f-51b486db8c72-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 02/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 087-310174 (2026-05-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Formas tērpu elementu piegāde
Atsauces numurs:
CAIP2026/21
Īss apraksts: Formas tērpu elementu piegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Policistu formas tērpi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 19
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 19
1️⃣
Nosaukums: Par vasaras bikšu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 21424.50 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 2 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Par speciālo vissezonas un siltināto kostīmu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 69132.70 EUR 💰
Piešķiršanas kritēriji
Cena (svērums): 70
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Piegādes termiņš
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Trūkumu novēršanas termiņš
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Par beisbola tipa cepuru ar atstarojošiem elementiem piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1411.30 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Par baltu trikotāžas kreklu ar apkaklīti piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 12589.72 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Par melnu trikotāžas kreklu ar apkaklīti piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 23259.60 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
6️⃣
Nosaukums: Par melnu trikotāžas kreklu ar garām piedurknēm un apkaklīti piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10111.50 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
7️⃣
Nosaukums: T – krekls trikotāžas
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 9191.05 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
8️⃣
Nosaukums: Par vasaras apavu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 44 795 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0008
9️⃣
Nosaukums: Par ziemas zābaku piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 21317.11 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Nosaukums: Par gaismu atstarojošu vestu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1153.40 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Nosaukums: Par sieviešu un vīriešu termoveļas piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 12072.24 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Nosaukums: Par bikšu jostu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1364.25 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Nosaukums: Par siltināto cepuru piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3930.80 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Nosaukums: Par siltināto cimdu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 2449.20 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Nosaukums: Par baltu kreklu ar garām piedurknēm piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 423.60 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Nosaukums: Par zeķu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 8470.52 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Nosaukums: Par melnu kaklasargu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 007 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Nosaukums: Par kaklasaišu piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 103.70 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Nosaukums: Par virsjaku piegādi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0019
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-09 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-09 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-09 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs:
40900039849
Pasta adrese: Rātslaukums 1
Pasta indekss: LV-1539
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rīgas valstspilsētas Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
E-pasts: ca.ip@riga.lv 📧
Tālrunis: +37167026773 📞
URL: https://www.riga.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166279 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166279 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 30a90f0b-0692-43ab-bc8f-51b486db8c72-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 02/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 087-310174 (2026-05-05)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 319.17 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-17 📅
Nosaukums: Pakalpjumu līgums 1.daļa
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166279 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 47.45 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AR TEXTIL"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Antenas iela 5
Pasta indekss: LV-1004
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12.69 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību firma "VIK"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Garā iela 28 - 32
Pasta indekss: LV-1055
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 9.59 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 53.89 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 15 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRIF"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Latgales iela 361
Pasta indekss: LV-1063
6️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 21.98 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
7️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3.88 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
8️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 9.69 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
9️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 145 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 153-554360 (2026-08-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
CAIP 2026/21
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 319.17 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
RPP-26-64-li
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-17 📅
Nosaukums: Pakalpjumu līgums 1.daļa
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166279 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 47.45 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AR TEXTIL"
Valsts reģistrācijas numurs:
42103092266
Pasta adrese: Antenas iela 5
Pasta indekss: LV-1004
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12.69 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību firma "VIK"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003276146
Pasta adrese: Garā iela 28 - 32
Pasta indekss: LV-1055
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 9.59 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0007
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0010
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 53.89 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0010
5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0012
Līguma/partijas kopējā vērtība: 15 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0012
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRIF"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103003522
Pasta adrese: Latgales iela 361
Pasta indekss: LV-1063
6️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0015
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 21.98 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0015
7️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0017
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3.88 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0017
8️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0018
Līguma/partijas kopējā vērtība: 9.69 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0018
9️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0019
Līguma/partijas kopējā vērtība: 145 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0019
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 162167.57 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-11 📅
Nosaukums: Pakalpojuma līgums
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 69132.7 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SYNERGY"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Mūkusalas iela 72B
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 44 795 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 21317.11 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12072.24 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3930.8 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2449.2 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 8470.52 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Avots: OJS 2026/S 163-585183 (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 162167.57 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Līguma numurs:
RPP-26-78-li
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-11 📅
Nosaukums: Pakalpojuma līgums
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 69132.7 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SYNERGY"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103255297
Pasta adrese: Mūkusalas iela 72B
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0008
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 44 795 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0008
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0009
Līguma/partijas kopējā vērtība: 21317.11 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0009
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0011
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12072.24 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0011
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0013
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3930.8 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0013
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0014
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2449.2 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0014
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0016
Līguma/partijas kopējā vērtība: 8470.52 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0016
Avots: OJS 2026/S 163-585183 (2026-08-24)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 45960.82 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-21 📅
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12589.72 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 23259.6 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 10111.5 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Avots: OJS 2026/S 163-585981 (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 45960.82 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Līguma numurs:
RPP-26-90-li
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-21 📅
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12589.72 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0004
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Līguma/partijas kopējā vērtība: 23259.6 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0005
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
Līguma/partijas kopējā vērtība: 10111.5 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0006
Avots: OJS 2026/S 163-585981 (2026-08-24)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕