Fiziskās apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Rīgas ielā 4/6, Daugavpilī

Valsts ieņēmumu dienests

Fiziskās apsardzes pakalpojumu nodrošināšana objektā – Rīgas ielā 4/6, Daugavpilī, tajā skaitā un tehniskā apkope un remonts saskaņā ar Konkursa nolikuma 2.pielikumā norādītajām prasībām un Konkursa nolikuma 4.pielikumā esošā līguma projekta nosacījumiem.

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-14. Iepirkums tika publicēts 2026-04-07.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-04-07 Paziņojums par līgumu
2026-08-07 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-04-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Fiziskās apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Rīgas ielā 4/6, Daugavpilī
Atsauces numurs: FMVID2025/210
Īss apraksts:
Fiziskās apsardzes pakalpojumu nodrošināšana objektā – Rīgas ielā 4/6, Daugavpilī, tajā skaitā un tehniskā apkope un remonts saskaņā ar Konkursa nolikuma 2.pielikumā norādītajām prasībām un Konkursa nolikuma 4.pielikumā esošā līguma projekta nosacījumiem.
Rādīt vairāk
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Apsardzes pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 155 555 EUR 💰
Pasta adrese: Rīgas iela 4/6
Pasta indekss: 5401
Pilsēta: Daugavpils
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 80
15
5
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-14 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-14 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-05-14 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts ieņēmumu dienests
Valsts reģistrācijas numurs: 90000069281
Departaments: Administratīvā pārvalde Iepirkumu daļa
Pasta adrese: Talejas iela 1
Pasta indekss: LV-1978
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Administratīvās pārvaldes Iepirkumu daļa
E-pasts: sarmite.zincenko@vid.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167120209 📞
URL: https://www.vid.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/159885 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/159885 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 96604d44-0d20-4c70-82fe-ce81b33e313f-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 07/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 068-238920 (2026-04-07)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: FM VID 2025/210
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 155 555 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: FM VID 2025/210
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-05 📅
Nosaukums: Fiziskās apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Rīgas ielā 4/6, Daugavpilī
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/159885 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 155 555 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līguma vērtība zināma
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Vērtība bez PVN, kas, iespējams, tiks nodota apakšuzņēmuma līgumiem ar trešām personām: 9999.99 EUR 💰
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURON"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103116365
Pasta adrese: Cēsu iela 31A
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +37122071120 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 152-553512 (2026-08-07)