Elevate Healthcare ražoto simulatoru diagnostikas, remonta, tehniskās apkopes, rezerves daļu, papildmulāžu un aksesuāru iegāde
Rīgas Stradiņa universitāte
Elevate Healthcare ražoto simulatoru diagnostikas, remonta, tehniskās apkopes, rezerves daļu, papildmulāžu un aksesuāru iegāde
TermiņšDeadline 2026-10-05
Kas? Ko?- • Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
- • Remonta un apkopes pakalpojumi › Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-09-02 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Elevate Healthcare ražoto simulatoru diagnostikas, remonta, tehniskās apkopes, rezerves daļu, papildmulāžu un aksesuāru iegāde
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces 📦
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 200 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts:
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-05 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-05 14:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-05 14:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un vispārīgās vienošanās projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas Stradiņa universitāte
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Dzirciema iela 16
Pasta indekss: LV-1007
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskā un iepirkumu departamenta iepirkumu nodaļa
E-pasts: elina.radzina@rsu.lv 📧
Tālrunis: +37167062739 📞
URL: https://www.rsu.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179455 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179455 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 0db7b554-13dc-4680-b8ae-94be883d33b9-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 171-609829 (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Elevate Healthcare ražoto simulatoru diagnostikas, remonta, tehniskās apkopes, rezerves daļu, papildmulāžu un aksesuāru iegāde
Atsauces numurs:
RSU 2026/155/AK
Īss apraksts:
Elevate Healthcare ražoto simulatoru diagnostikas, remonta, tehniskās apkopes, rezerves daļu, papildmulāžu un aksesuāru iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces 📦
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 200 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts:
Pircējs Vienošanās ietvaros un tās darbības laikā papildus var iegādāties līdzvērtīgas Preces, kas nav norādītas Vienošanās 1.pielikumā, ar nosacījumu, ka šādi iegādājamo Preču vērtība nepārsniedz 10% (desmit procentus) no Vienošanās 2.1.punktā noteiktās kopējās Līgumcenas.
Rādīt vairāk
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-05 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-05 14:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-05 14:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un vispārīgās vienošanās projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas Stradiņa universitāte
Valsts reģistrācijas numurs:
90000013771
Pasta adrese: Dzirciema iela 16
Pasta indekss: LV-1007
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskā un iepirkumu departamenta iepirkumu nodaļa
E-pasts: elina.radzina@rsu.lv 📧
Tālrunis: +37167062739 📞
URL: https://www.rsu.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179455 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179455 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 0db7b554-13dc-4680-b8ae-94be883d33b9-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 171-609829 (2026-09-02)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces (>20 jauni iepirkumi)