Elektroenerģijas iegāde Siguldas novada pašvaldības kapitālsabiedrībām
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Siguldas Sporta serviss"
Iepirkuma priekšmets un apjoms –– elektroenerģijas iegāde Siguldas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vajadzībām saskaņā ar Lietotāja vēsturisko viena gada (2025.gads) elektroenerģijas patēriņu.CPV kods – 09310000-5. Elektrība.Līguma izpildes vieta – Siguldas novada teritorija.
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-29. Iepirkums tika publicēts 2026-04-28.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-04-28 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-02 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-04-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Elektroenerģijas iegāde Siguldas novada pašvaldības kapitālsabiedrībām
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 400 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Elektrība 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Siguldas novads, kur atrodas Siguldas pašvaldības kapitālsabiedrības (pircēji)
Pasta adrese: Ata Kronvalda iela 7A
Pasta indekss: 2150
Pilsēta: Sigulda
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem: Līgums tiek slēgts uz 24 mēnešiem ar iespēju pagarināt vēl uz 12 mēnešiem.
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts:
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-29 08:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-29 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 4 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 4
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-05-29 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Siguldas Sporta serviss"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Ata Kronvalda iela 7A
Pasta indekss: LV-2150
Pasta pilsēta: Sigulda
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Sandra Šeļakova
E-pasts: sandra.selakova@siguldassports.lv 📧
Tālrunis: +37126099341 📞
URL: https://www.siguldassports.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171106 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171106 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: b8281162-287c-4328-a15c-a42e776f1b74-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 083-294128 (2026-04-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Elektroenerģijas iegāde Siguldas novada pašvaldības kapitālsabiedrībām
Atsauces numurs:
SSS-2026-01-AK-CII
Īss apraksts:
Iepirkuma priekšmets un apjoms –– elektroenerģijas iegāde Siguldas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vajadzībām saskaņā ar Lietotāja vēsturisko viena gada (2025.gads) elektroenerģijas patēriņu.CPV kods – 09310000-5. Elektrība.Līguma izpildes vieta – Siguldas novada teritorija.
Rādīt vairāk
Produkti/pakalpojumi: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 400 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Elektrība 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Siguldas novads, kur atrodas Siguldas pašvaldības kapitālsabiedrības (pircēji)
Pasta adrese: Ata Kronvalda iela 7A
Pasta indekss: 2150
Pilsēta: Sigulda
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem: Līgums tiek slēgts uz 24 mēnešiem ar iespēju pagarināt vēl uz 12 mēnešiem.
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts:
Līgums tiek noslēgts uz 24 mēnešiem ar iespēju pagarināt vēl par 12 mēnešiem. Kopā līguma termiņš var būt 36 mēneši.
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-29 08:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-29 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 4 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 4
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-05-29 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Siguldas Sporta serviss"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003411141
Pasta adrese: Ata Kronvalda iela 7A
Pasta indekss: LV-2150
Pasta pilsēta: Sigulda
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Sandra Šeļakova
E-pasts: sandra.selakova@siguldassports.lv 📧
Tālrunis: +37126099341 📞
URL: https://www.siguldassports.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171106 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171106 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: b8281162-287c-4328-a15c-a42e776f1b74-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Siguldas Sporta serviss” organizē un veic kopīgu iepirkumu elektroenerģijas iegādē kā Centralizēto iepirkumu institūcija saskaņā ar Publisko iepirkumu likumu (turpmāk - PIL) un starp Lietotājiem 2026.gada 24.aprīlī noslēgto Sadarbības līgumu Nr.SSS-2026-19 “PAR CENTRALIZĒTĀS IEPIRKUMU INSTITŪCIJAS UN IEPIRKUMA KOMISIJAS IZVEIDOŠANU ATKLĀTAM KONKURSAM “Elektroenerģijas iegāde Siguldas novada pašvaldības kapitālsabiedrībām” Nr. SSS-2026-AK-CIIP”” (turpmāk – Sadarbības līgums).Centralizēto iepirkumu institūcija jeb Pasūtītājs rīko Konkursu sekojošu iestāžu vajadzībām:1.2.1. Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „SALTAVOTS”, reģistrācijas numurs: 40103055793, juridiskā adrese: Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150,1.2.2. SIA "Siguldas slimnīca", reģistrācijas numurs: 40003124730, juridiskā adrese: Lakstīgalas iela 13, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150,1.2.3. Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Siguldas Sporta serviss", reģistrācijas numurs: 40003411141, juridiskā adrese: Ata Kronvalda iela 7A, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150,1.2.4. Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Siltums KIM”, reģistrācijas numurs: 40203496378, juridiskā adrese: Enerģētikas ielā 3, Mālpilī, Siguldas novads, LV-2144;
Rādīt vairāk
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 083-294128 (2026-04-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1 400 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 1 400 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-01 📅
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās Nr.SSS-2026-97 par elektroenerģijas tirdzniecību Siguldas novada pašvaldības kapitālsabiedrībām
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171106 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 400 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 400 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Akciju sabiedrība "Latvenergo"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Pulkveža Brieža iela 12
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Korporatīvo darījumu vadītājs Dairis Ellers
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: SIA "Enefit"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Roberta Hirša iela 1
Pasta indekss: LV-1045
Kontaktpunkts: Baiba Gulbe, Korporatīvo klientu attiecību vadītāja
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AJ Power"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Daugavgrīvas iela 21
Pasta indekss: LV-1048
Kontaktpunkts: Marta Pabērza, Klientu attiecību vadītāja
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 126-456976 (2026-07-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1 400 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 1 400 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Līguma numurs:
SSS-2026-97
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-01 📅
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās Nr.SSS-2026-97 par elektroenerģijas tirdzniecību Siguldas novada pašvaldības kapitālsabiedrībām
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171106 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 400 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 400 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
2
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Akciju sabiedrība "Latvenergo"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003032949
Pasta adrese: Pulkveža Brieža iela 12
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Korporatīvo darījumu vadītājs Dairis Ellers
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators:
1
Nosaukums: SIA "Enefit"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003824046
Pasta adrese: Roberta Hirša iela 1
Pasta indekss: LV-1045
Kontaktpunkts: Baiba Gulbe, Korporatīvo klientu attiecību vadītāja
Piedāvājuma identifikators:
3
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AJ Power"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103780693
Pasta adrese: Daugavgrīvas iela 21
Pasta indekss: LV-1048
Kontaktpunkts: Marta Pabērza, Klientu attiecību vadītāja
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕