Ekspertu pakalpojumi dabas parka “Salacas ieleja” dabas aizsardzības plāna izstrādei

Dabas aizsardzības pārvalde

Ekspertu pakalpojumi dabas parka “Salacas ieleja” dabas aizsardzības plāna izstrādei

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-15. Iepirkums tika publicēts 2026-05-13.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-05-13 Paziņojums par līgumu
2026-07-30 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-05-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Ekspertu pakalpojumi dabas parka “Salacas ieleja” dabas aizsardzības plāna izstrādei
Atsauces numurs: DAP2026/18-AK
Īss apraksts:
Ekspertu pakalpojumi dabas parka “Salacas ieleja” dabas aizsardzības plāna izstrādei
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Vides monitorings, izņemot būvniecībai 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3

1️⃣
Nosaukums: Iežu atsegumu un alu biotopu apzināšana un izvērtēšana dabas parkā “Salacas ieleja”
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-07-01 📅
Beigu datums: 2027-12-17 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Bezmugurkaulnieku sugu dzīvotņu apzināšana un izvērtēšana dabas parkā “Salacas ieleja”
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Zīdītāju – sikspārņu – sugu dzīvotņu apzināšana un izvērtēšana dabas parkā “Salacas ieleja”
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-15 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-15 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-15 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Dabas aizsardzības pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs: 90009099027
Pasta adrese: Baznīcas iela 7
Pasta indekss: LV-2150
Pasta pilsēta: Sigulda
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Dabas aizsardzības pārvalde
E-pasts: pasts@daba.gov.lv 📧
Tālrunis: +37125962446 📞
URL: https://www.daba.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Vide
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172711 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172711 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 476ff002-d117-4d8c-b342-e1b9b314d372-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Papildu informācija
Finansēšanas avots: LIFE projekts "Ūdens struktūrdirektīvas un Biotopu direktīvas harmonizācija un integrēta apsaimniekošanas pasākumu īstenošana saldūdeņu kvalitātes uzlabošanai Salacas daļbaseinā", 101114155 — LIFE22-ENV-LV-LIFE IS SALACA
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 08/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 094-339391 (2026-05-13)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-30)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: DAP 2026/18-AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 8 182 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Vides un klimata pasākumu programma (LIFE) (2021/2027)
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 1.17.35/690/2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-21 📅
Nosaukums: Pakalpojumu līgums
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172711 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 8 182 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Valmieras rajona Naukšēnu pagasta zemnieku saimniecība "JUNGAS"
Valsts reģistrācijas numurs: 44101004676
Pasta adrese: Valmieras nov., "Jungas"
Pasta indekss: LV-4244
Pasta pilsēta: Naukšēnu pag.
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums

2️⃣
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Netika saņemts neviens piedāvājums, dalības pieprasījums vai projekts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 146-530508 (2026-07-30)