Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana
Akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži"
Iepirkuma priekšmets ir ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana uz vietas Pasūtītāja klientu centrā (LVM KC), objektā, viesu mājā (ēdienu sagatavo porcijās speciāli paredzētos vienreizlietojamos ēdiena traukos un termo kastēs ar iespēju transportēt tālāk) un / vai Izpildītāja telpās ēdamzālē 30 km rādiusā no LVM KC, objekta, viesu mājas (ēdienu sagatavo porcijās speciāli paredzētos vienreizlietojamos ēdiena traukos un, pēc nepieciešamības atsevišķi vienojoties – termo kastēs ar iespēju transportēt tālāk) un / vai banketa tipa ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana Jaunmoku pils telpās, turpmāk arī – Pakalpojums, saskaņā ar Tehniskās specifikācijas (Nolikuma 2.pielikums) un Iepirkuma līguma projekta (Nolikuma 8. pielikums) noteikumiem.
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-07-02. Iepirkums tika publicēts 2026-06-01.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Restaurants Latvia"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GEO KAPITAL grupa"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JUNA-1"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Madana"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NĀRONE"
- • SIA "Karote"
- • Smeceres muižas krogs SIA
- • Viesnīcu, restorānu un mazumtirdzniecības pakalpojumi › Restorānu un ēdināšanas pakalpojumi
- • Ēdnīcu un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi › Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-06-01 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-17 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana
Atsauces numurs:
LVM2026_63_Ak
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Viesnīcu, restorānu un mazumtirdzniecības pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 12
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 12
1️⃣
Nosaukums: 1. daļa - Rīgas reģiona klientu centrs (Rīgas KC)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 28 800 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi:
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 40
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Vērtēšanas kritērijs 2
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Vērtēšanas kritērijs 3
Vērtēšanas kritērijs 4
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: 2. daļa - Dienvidkurzemes reģiona klientu centrs (DK KC)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 7 200 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Dienvidkurzeme
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Vērtēšanas kritērijs 1
Izmaksu kritērijs (svērums): 40
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: 3. daļa - Ziemeļkurzemes reģiona klientu centrs (ZK KC)
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Ziemeļkurzeme
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: 4. daļa - Ziemeļlatgales reģiona klientu centrs (ZL KC)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 6 000 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: LVM Ziemeļlatgales reģiona klientu centrs
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: 5. daļa - Kalsnava Sēklas & stādi (SS)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3 500 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Kalsnava Sēklas & stādi (SS)
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
6️⃣
Nosaukums: 5. daļa - Kalsnavas arborētums
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 18 000 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Kalsnavas arborētums
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
7️⃣
Nosaukums: 7. daļa - KA Mežvidi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3 600 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: KA Mežvidi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
8️⃣
Nosaukums: 8. daļa - KA Mazsili
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 5 700 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: KA Mazsili
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0008
9️⃣
Nosaukums: 9. daļa - Tērvetes dabas parks
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 30 000 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Tērvetes dabas parks
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Nosaukums: 10. daļa - MIC "Spāre"
Galvenā vieta vai izpildes vieta: MIC "Spāre"
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Nosaukums: 11. daļa -
Galvenā vieta vai izpildes vieta: MIC "Ezernieki"
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Nosaukums: 12. daļa - Jaunmoku pils
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Jaunmoku pils
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0012
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-02 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-02 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-07-02 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003466281
Pasta adrese: Vaiņodes iela 1
Pasta indekss: LV-1004
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Korporatīvā vadība
E-pasts: iepirkumi_kv@lvm.lv 📧
Tālrunis: +37167610015 📞
URL: https://www.lvm.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vide
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170843 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170843 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: e4bc2541-0099-4075-8535-7455c6635c8f-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 25/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 104-375308 (2026-06-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
LVM 2026_63_Ak
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 168 800 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Apraksts
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Ietekmes uz vidi mazināšana
Tehniskās specifikācijas prasības
Pieeja ietekmes uz vidi mazināšanai: Cits
Zaļā iepirkuma kritēriji: Zaļā publiskā iepirkuma valsts kritēriji
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
5-5.9.1_00dg_170_26_110
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-06 📅
Nosaukums: Iepirkuma līgums par ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanu (1.daļa - Rīgas KC)
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170843 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 28 800 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Restaurants Latvia"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003556833
Pasta adrese: Elizabetes iela 20
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums, mazais vai vidējais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 7 200 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JUNA-1"
Valsts reģistrācijas numurs:
42103047332
Pasta adrese: Dienvidkurzemes nov., Kazdanga, Ganību gatve 9 - 24
Pasta indekss: LV-3457
Pasta pilsēta: Kazdangas pag.
Reģions: Kurzeme 🏙️
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Informācija par konkursiem
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NĀRONE"
Valsts reģistrācijas numurs:
49003000466
Pasta adrese: Talsu nov., Brīvības iela 17A
Pasta indekss: LV-3201
Pasta pilsēta: Talsi
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 6 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0004
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GEO KAPITAL grupa"
Valsts reģistrācijas numurs:
42403005357
Pasta adrese: Atbrīvošanas aleja 118 - 2
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Rēzekne
Reģions: Latgale 🏙️
5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 500 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0005
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Smeceres muižas krogs SIA
Valsts reģistrācijas numurs:
40203645284
Pasta adrese: Madonas nov., "Smeceres krogs"
Pasta indekss: LV-4852
Pasta pilsēta: Mārcienas pag.
Reģions: Vidzeme 🏙️
6️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 18 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0006
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Karote"
Valsts reģistrācijas numurs:
45403041463
Pasta adrese: Madonas nov., Sauleskalns, Aronas iela 1
Pasta indekss: LV-4853
Pasta pilsēta: Bērzaunes pag.
7️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 600 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0007
8️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0008
Līguma/partijas kopējā vērtība: 5 700 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0008
9️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0009
Līguma/partijas kopējā vērtība: 30 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0009
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Madana"
Valsts reģistrācijas numurs:
48503017982
Pasta adrese: Dobeles nov., "Tērvetes sils"
Pasta indekss: LV-3730
Pasta pilsēta: Tērvetes pag.
Reģions: Zemgale 🏙️
1️⃣0️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0010
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Visi piedāvājumi, dalības pieprasījumi vai projekti atsaukti vai atzīti par nepieņemamiem
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Netika saņemts neviens piedāvājums, dalības pieprasījums vai projekts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0012
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Papildu informācija
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
- Viesnīcu, restorānu un mazumtirdzniecības pakalpojumi (2 jauni iepirkumi)