Ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana Ādažu vidusskolā

Ādažu novada pašvaldība

Ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana Ādažu vidusskolā

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-19. Iepirkums tika publicēts 2026-04-29.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-04-29 Paziņojums par līgumu
2026-04-30 Paziņojums par līgumu
2026-08-04 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-09-01 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-04-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana Ādažu vidusskolā
Atsauces numurs: ĀNP2026/67
Īss apraksts: Ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana Ādažu vidusskolā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Skolas ēdināšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 2 322 220 EUR 💰
Pasta adrese: Gaujas iela 30
Pasta indekss: LV-2164
Pilsēta: Ādaži
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Pierīga 🏙️
Ilgums: 60 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 50
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Produktu, kuri atbilst BL, NPKS vai LPIA prasībām, daudzums
Kvalitātes kritērijs (svērums): 25
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Produktu, kuri atbilst BL, NPKS vai LPIA prasībām, piegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-19 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-19 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-05-19 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Ādažu novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000048472
Departaments: Juridiskā un iepirkumu nodaļa
Pasta adrese: Gaujas iela 33A
Pasta indekss: LV-2164
Pasta pilsēta: Ādažu novads
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juriste-iepirkumu speciāliste
E-pasts: evija.sefere@adazunovads.lv 📧
Tālrunis: +37125678989 📞
URL: https://www.adazunovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171980 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171980 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 478f6f6b-3933-4fe1-9f55-027827d6258e-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 15/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 084-296680 (2026-04-29)
Paziņojums par līgumu (2026-04-30)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 2 322 220 EUR 💰

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-04-30 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 7e45ece7-cf74-4080-adbb-f042fea02fc1-01
Avots: OJS 2026/S 085-302767 (2026-04-30)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-04)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: ĀNP 2026/67
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 2031592.50 EUR 💰
Apraksts
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Ietekmes uz vidi mazināšana
Tehniskās specifikācijas prasības; Vērtēšanas kritēriji; Līguma izpildes noteikumi
Piekļūstamības kritēriju izmantošana tehniskajās specifikācijās, lai gādātu par personām ar invaliditāti: Kritēriji par pieejamību personām ar invaliditāti nav iekļauti, jo iepirkums nav paredzēts fiziskām personām
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: 2026-08/786
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-04 📅
Pakalpojumu un telpu nomas līgums
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171980 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2031592.5 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANIVA"
Valsts reģistrācijas numurs: 50003115551
Pasta adrese: Mārupes nov., Zeltrītu iela 16 - 2
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupe
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 149-541026 (2026-08-04)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-09-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 2031592.50 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2031592.5 EUR 💰

Papildu informācija
Papildu informācija
Pamatojoties uz PIL 61. panta trešās daļas 3. punktu, 31.08.2026 noslēgta vienošanās par grozījumiem noslēgtajā līgumā.

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 69ea0253-a08d-462d-a890-496b96020905-01
Avots: OJS 2026/S 169-605613 (2026-09-01)