Dzīvojamo māju vizuālās apskates, apdrošināšanas un apdrošināšanas starpnieka pakalpojumu nodrošināšana
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ogres Namsaimnieks"
Dzīvojamo māju vizuālās apskates, apdrošināšanas un apdrošināšanas starpnieka pakalpojumu nodrošināšana
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-08-03. Iepirkums tika publicēts 2026-07-03.
Kas? Ko?- • Apdrošināšanas pakalpojumi › Apdrošināšanas starpnieku un aģentūru pakalpojumi
- • Tehniskās testēšanas, analīzes un konsultāciju pakalpojumi › Tehniskās pārbaudes un testēšanas pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-07-03 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-07-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Dzīvojamo māju vizuālās apskates, apdrošināšanas un apdrošināšanas starpnieka pakalpojumu nodrošināšana
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Apdrošināšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Pasta indekss: LV-5001
Pilsēta: Ogres novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 18 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Apraksts
Pasta adrese: -
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-03 06:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-03 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-08-03 10:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ogres Namsaimnieks"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Mālkalnes prospekts 3
Pasta indekss: LV-5001
Pasta pilsēta: Ogre
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskā un iepirkumu nodaļa
E-pasts: iepirkumi@ogresnamsaimnieks.lv 📧
Tālrunis: +37122004056 📞
URL: https://www.ogresnamsaimnieks.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Dzīvokļu un komunālā saimniecība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176752 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176752 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 27/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 128-466972 (2026-07-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Dzīvojamo māju vizuālās apskates, apdrošināšanas un apdrošināšanas starpnieka pakalpojumu nodrošināšana
Atsauces numurs:
SIAON 2026/20-AK
Īss apraksts:
Dzīvojamo māju vizuālās apskates, apdrošināšanas un apdrošināšanas starpnieka pakalpojumu nodrošināšana
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Apdrošināšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Pasta indekss: LV-5001
Pilsēta: Ogres novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 18 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Apraksts
Pasta adrese: -
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-03 06:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-03 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-08-03 10:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ogres Namsaimnieks"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103941081
Pasta adrese: Mālkalnes prospekts 3
Pasta indekss: LV-5001
Pasta pilsēta: Ogre
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskā un iepirkumu nodaļa
E-pasts: iepirkumi@ogresnamsaimnieks.lv 📧
Tālrunis: +37122004056 📞
URL: https://www.ogresnamsaimnieks.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Dzīvokļu un komunālā saimniecība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176752 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176752 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 27/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 128-466972 (2026-07-03)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Finanšu un apdrošināšanas pakalpojumi (14 jauni iepirkumi)
- Apdrošināšanas un pensiju pakalpojumi (12)
- Apdrošināšanas pakalpojumi (12)
- Apdrošināšanas starpnieku un aģentūru pakalpojumi
- Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi (1)
- Dzīvības apdrošināšanas pakalpojumi
- Juridiskās apdrošināšanas visu risku apdrošināšanas pakalpojumi
- Kaitējumu vai zaudējumu apdrošināšanas pakalpojumi (1)
- Kravu apdrošināšana un apdrošināšanas pakalpojumi saistībā ar transportu (1)
- Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanas pakalpojumi (9)