Dienas aprūpes centra izbūve Grīzupes ielā 96, Liepājā

Liepājas valstspilsētas pašvaldība

Dienas aprūpes centra izbūve Grīzupes ielā 96, Liepājā

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-07-31. Iepirkums tika publicēts 2026-06-30.

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-06-30 Paziņojums par līgumu
2026-07-09 Paziņojums par līgumu
2026-07-16 Paziņojums par līgumu
2026-07-24 Paziņojums par līgumu
2026-07-30 Paziņojums par līgumu
2026-08-06 Paziņojums par līgumu
2026-08-13 Paziņojums par līgumu
2026-08-17 Paziņojums par līgumu
2026-08-20 Paziņojums par līgumu
2026-08-28 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-06-30)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Dienas aprūpes centra izbūve Grīzupes ielā 96, Liepājā
Atsauces numurs: LVP 2026/109
Īss apraksts: Dienas aprūpes centra izbūve Grīzupes ielā 96, Liepājā
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Sociālo pakalpojumu ēku celtniecības darbi 📦
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Pasta adrese: Grīzupes iela 96
Pasta indekss: LV-3414
Pilsēta: Liepāja
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-31 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-31 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums
Atvēršanas datums: 2026-07-31 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Liepājas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 40900016437
Pasta adrese: Rožu iela 6
Pasta indekss: LV-3401
Pasta pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Publisko iepirkumu daļa
E-pasts: iepirkumi@liepaja.lv 📧
Tālrunis: +37163404777 📞
URL: https://www.liepaja.lv/ 🌏
Grupas vadītājs
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/175901 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/175901 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 9d6aaa05-bc26-48a9-b6f6-130e88995a2d-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 125-456007 (2026-06-30)
Paziņojums par līgumu (2026-07-09)

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-08 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 6baab5e1-d2f9-4406-abae-a43ad089a4f9-01
Avots: OJS 2026/S 132-483715 (2026-07-09)
Paziņojums par līgumu (2026-07-16)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-03 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-03 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-03 14:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 27/07/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-15 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: f8ca09fd-cc9e-4a75-9804-dd2f59e6c589-01
Avots: OJS 2026/S 136-496702 (2026-07-16)
Paziņojums par līgumu (2026-07-24)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-10 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-10 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-10 14:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 03/08/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-22 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 766212bd-48d6-4759-b21f-c28c35ce8440-01
Avots: OJS 2026/S 142-518165 (2026-07-24)
Paziņojums par līgumu (2026-07-30)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-24 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-24 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-24 14:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 17/08/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 7d50f91f-dcad-4015-afc4-f02efc2e2f59-01
Avots: OJS 2026/S 147-536439 (2026-07-30)
Paziņojums par līgumu (2026-08-06)

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-08-05 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 9dc768bf-9d7b-4690-be48-251240527efc-01
Avots: OJS 2026/S 151-549014 (2026-08-06)
Paziņojums par līgumu (2026-08-13)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-31 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-31 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-31 14:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/08/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-08-12 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: b357ed84-578d-4a38-89e3-c40936e796a8-01
Avots: OJS 2026/S 157-567582 (2026-08-13)
Paziņojums par līgumu (2026-08-17)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-04 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-04 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-09-04 14:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/08/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-08-17 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: d38a4484-88a8-4061-b989-ac574c04707a-01
Avots: OJS 2026/S 159-574149 (2026-08-17)
Paziņojums par līgumu (2026-08-20)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-14 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-14 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-09-14 14:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 07/09/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-08-19 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 55b48f69-7c92-4921-bb5b-1a5d9c763b29-01
Avots: OJS 2026/S 161-579033 (2026-08-20)
Paziņojums par līgumu (2026-08-28)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-21 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-21 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-09-21 14:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 14/09/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-08-26 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 24c69d59-7544-404a-a5d3-8707358350b1-01
Avots: OJS 2026/S 167-597265 (2026-08-28)