Derīgo izrakteņu meklēšana un detāla ģeoloģiskā izpēte

Akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži"

Derīgo izrakteņu meklēšana un detāla ģeoloģiskā izpēte

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-25. Iepirkums tika publicēts 2026-04-22.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-04-22 Paziņojums par līgumu
2026-07-17 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-04-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Derīgo izrakteņu meklēšana un detāla ģeoloģiskā izpēte
Atsauces numurs: ASLVM_2026_29_Ak
Īss apraksts: Derīgo izrakteņu meklēšana un detāla ģeoloģiskā izpēte
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Ģeoloģiskās izpētes pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2

1️⃣
Nosaukums: LVM Rietumvidzemes, Austrumvidzemes, Ziemļlatgales un Dienvidlatgales reģions
Galvenā vieta vai izpildes vieta: LVM Rietumvidzemes, Austrumvidzemes, Ziemļlatgales un Dienvidlatgales reģions
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 18 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: LVM Ziemeļkurzemes, Dienvidkurzemes Vidusdaugavas un Zemgales reģions
Galvenā vieta vai izpildes vieta: LVM Ziemeļkurzemes, Dienvidkurzemes Vidusdaugavas un Zemgales reģions
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-25 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-25 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-05-25 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003466281
Pasta adrese: Vaiņodes iela 1
Pasta indekss: LV-1004
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Korporatīvā vadība
E-pasts: iepirkumi_kv@lvm.lv 📧
Tālrunis: +37167610015 📞
URL: https://www.lvm.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vide
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169107 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169107 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: ebbe7097-23cb-4ffd-be74-84066bd955eb-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 079-277969 (2026-04-22)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: AS LVM_2026_29_Ak
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 340 000 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 5-5.9.1_00bx_280_26_25
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-15 📅
Nosaukums: Līgums ar SIA “VIDES KONSULTĀCIJU BIROJS” par derīgo izrakteņu meklēšanu un detālo ģeoloģisko izpēti (RV, AV, DL, ZL reģionā)
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169107 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 170 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIDES KONSULTĀCIJU BIROJS"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003282693
Pasta adrese: Pils iela 7 - 11
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums, mazais vai vidējais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Papildu informācija
Kopējā maksimālā Konkursa Līguma cena par Līgumā noteiktajiem, savlaicīgi un kvalitatīvi izpildītajiem Darbiem ir 170 000,00 EUR bez pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk – PVN).
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 137-499043 (2026-07-17)