Dažādu medicīnas mēbeļu iegāde
Rīgas Stradiņa universitāte
Dažādu medicīnas mēbeļu iegāde
TermiņšDeadline 2026-09-10
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-24 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Dažādu medicīnas mēbeļu iegāde
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Dažādu medicīnas mēbeļu iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 9
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 9
1️⃣
Nosaukums: Nerūsējošā tērauda ratiņi
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Infūzijas statīvs
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Saliekamas kušetes
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Balzamēšanas iekārta
Piešķiršanas kritēriji
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Jauda
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Garantija
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Injekciju ratiņi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
6️⃣
Nosaukums: Elektriskā funkcionālā gulta
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
7️⃣
Nosaukums: Saliekamas, pārvietojamas kušetes
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
8️⃣
Nosaukums: Standarta kušete
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
9️⃣
Nosaukums: Pacienta mazgāšanas gulta
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-10 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-10 14:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-10 14:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas Stradiņa universitāte
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Dzirciema iela 16
Pasta indekss: LV-1007
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Elīna Krastiņa
E-pasts: elina.krastina2@rsu.lv 📧
Tālrunis: +37167060823 📞
URL: https://www.rsu.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/178816 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/178816 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: edb14a7e-77c8-4763-84e0-ab2af4b8da6a-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 03/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 163-586267 (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Dažādu medicīnas mēbeļu iegāde
Atsauces numurs:
RSU 2026/154/AK
Īss apraksts: Dažādu medicīnas mēbeļu iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 9
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 9
1️⃣
Nosaukums: Nerūsējošā tērauda ratiņi
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Rīga (precīza piegādes vieta un laiks tiks savstarpēji saskaņots, veicot pasūtījumu)
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Infūzijas statīvs
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Rīga (precīza piegādes vieta un laiks tiks savstarpēji saskaņots, veicot pasūtījumu).
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Saliekamas kušetes
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Balzamēšanas iekārta
Piešķiršanas kritēriji
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Jauda
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Garantija
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Injekciju ratiņi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
6️⃣
Nosaukums: Elektriskā funkcionālā gulta
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
7️⃣
Nosaukums: Saliekamas, pārvietojamas kušetes
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
8️⃣
Nosaukums: Standarta kušete
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0008
9️⃣
Nosaukums: Pacienta mazgāšanas gulta
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0009
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-10 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-10 14:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-10 14:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas Stradiņa universitāte
Valsts reģistrācijas numurs:
90000013771
Pasta adrese: Dzirciema iela 16
Pasta indekss: LV-1007
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Elīna Krastiņa
E-pasts: elina.krastina2@rsu.lv 📧
Tālrunis: +37167060823 📞
URL: https://www.rsu.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/178816 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/178816 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: edb14a7e-77c8-4763-84e0-ab2af4b8da6a-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 03/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 163-586267 (2026-08-24)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces (>20 jauni iepirkumi)