Darba apavu, metinātāju apģērba, T-kreklu un cepuru piegāde RP SIA “Rīgas satiksme” darbinieku vajadzībām divu gadu periodam
Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas satiksme"
Darba apavu, metinātāju apģērba, T-kreklu un cepuru piegāde RP SIA “Rīgas satiksme” darbinieku vajadzībām divu gadu periodam
TermiņšDeadline 2026-09-28
Kas? Ko?- • Apavi › Aizsargapavi
- • Apavi, kas nav sporta apavi un aizsargapavi › Ūdensnecaurlaidīgi apavi
- • Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri › Speciālie darba apģērbi
- • Speciālie apģērbi un aksesuāri › Cepures un galvassegas
- • Teniskrekli un krekli › Teniskrekli
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-24 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Darba apavu, metinātāju apģērba, T-kreklu un cepuru piegāde RP SIA “Rīgas satiksme” darbinieku vajadzībām divu gadu periodam
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Apģērbi, apavi, bagāžas somas un aksesuāri 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 14
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 14
1️⃣
Nosaukums: Darba aizsargsandales S1P ESD SRC (sportiska tipa)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 30 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi:
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Darba aizsargsandales S1P ESD SRC
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10 200 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Darba aizsargkurpes S1P
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 100 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Darba aizsargkurpes S3
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 5 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Darba puszābaki S3S
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 40 400 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
6️⃣
Nosaukums: Darba puszābaki ar siltinājumu S3
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 12 200 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
7️⃣
Nosaukums: Gumijas zābaki, īsie S5
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 900 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
8️⃣
Nosaukums: Gumijas zābaki, garie S5
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 300 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
9️⃣
Nosaukums: Siltie gumijas zābaki, īsie S5
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣0️⃣
Nosaukums: Siltie gumijas zābaki, garie S5
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣1️⃣
Nosaukums: Metinātāju aizsargapavi S3
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣2️⃣
Nosaukums: Metinātāju stulmzābaki S3
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣3️⃣
Nosaukums: Metinātāju apģērbs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣4️⃣
Nosaukums: T-krekli un cepures
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 37 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-28 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas satiksme"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Kleistu iela 28
Pasta indekss: LV-1067
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Alena Kamisarova
E-pasts: alena.kamisarova@rigassatiksme.lv 📧
Tālrunis: +37128366242 📞
URL: https://www.rigassatiksme.lv/lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Pilsētas dzelzceļa / vieglā dzelzceļa, metro, tramvaju, trolejbusu vai autobusu pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180299 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180299 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 1e618f4e-677c-47c3-9c7d-dd4ebeedd043-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 163-586355 (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Darba apavu, metinātāju apģērba, T-kreklu un cepuru piegāde RP SIA “Rīgas satiksme” darbinieku vajadzībām divu gadu periodam
Atsauces numurs:
RS 2026/58
Īss apraksts:
Darba apavu, metinātāju apģērba, T-kreklu un cepuru piegāde RP SIA “Rīgas satiksme” darbinieku vajadzībām divu gadu periodam
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Apģērbi, apavi, bagāžas somas un aksesuāri 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 14
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 14
1️⃣
Nosaukums: Darba aizsargsandales S1P ESD SRC (sportiska tipa)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 30 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi:
Apavi
📦
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Darba aizsargsandales S1P ESD SRC
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10 200 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Darba aizsargkurpes S1P
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 100 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Darba aizsargkurpes S3
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 5 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Darba puszābaki S3S
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 40 400 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
6️⃣
Nosaukums: Darba puszābaki ar siltinājumu S3
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 12 200 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
7️⃣
Nosaukums: Gumijas zābaki, īsie S5
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 900 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
8️⃣
Nosaukums: Gumijas zābaki, garie S5
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 300 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0008
9️⃣
Nosaukums: Siltie gumijas zābaki, īsie S5
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Nosaukums: Siltie gumijas zābaki, garie S5
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Nosaukums: Metinātāju aizsargapavi S3
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Nosaukums: Metinātāju stulmzābaki S3
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Nosaukums: Metinātāju apģērbs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Nosaukums: T-krekli un cepures
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 37 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0014
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-28 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas satiksme"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003619950
Pasta adrese: Kleistu iela 28
Pasta indekss: LV-1067
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Alena Kamisarova
E-pasts: alena.kamisarova@rigassatiksme.lv 📧
Tālrunis: +37128366242 📞
URL: https://www.rigassatiksme.lv/lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Pilsētas dzelzceļa / vieglā dzelzceļa, metro, tramvaju, trolejbusu vai autobusu pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180299 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180299 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 1e618f4e-677c-47c3-9c7d-dd4ebeedd043-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 163-586355 (2026-08-24)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Apģērbi, apavi, bagāžas somas un aksesuāri (3 jauni iepirkumi)