Darba aizsardzības pakalpojumu nodrošināšana Centrālās pārvaldes vajadzībām
Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Darba aizsardzības pakalpojumu nodrošināšana Centrālās pārvaldes vajadzībām
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-09. Iepirkums tika publicēts 2026-05-07.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-05-07 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-21 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-05-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Darba aizsardzības pakalpojumu nodrošināšana Centrālās pārvaldes vajadzībām
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Darba aizsardzības pakalpojumu nodrošināšana Centrālās pārvaldes vajadzībām
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Drošības konsultāciju pakalpojumi 📦
Apraksts
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Jelgava
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-09 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-09 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-09 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Džesija Zeiferte
E-pasts: dzesija.zeiferte@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005519 📞
URL: https://www.jelgava.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171583 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171583 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 299e8962-d3a5-440c-a345-740f00a69210-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 02/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 089-316018 (2026-05-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Darba aizsardzības pakalpojumu nodrošināšana Centrālās pārvaldes vajadzībām
Atsauces numurs:
JVP2026/57/AK
Īss apraksts: Darba aizsardzības pakalpojumu nodrošināšana Centrālās pārvaldes vajadzībām
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Drošības konsultāciju pakalpojumi 📦
Apraksts
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Jelgava
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-09 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-09 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-09 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
40900039904
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Džesija Zeiferte
E-pasts: dzesija.zeiferte@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005519 📞
URL: https://www.jelgava.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171583 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171583 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 299e8962-d3a5-440c-a345-740f00a69210-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 02/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 089-316018 (2026-05-07)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-21)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 8 640 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-08 📅
Nosaukums: Par darba aizsardzības pakalpojumu nodrošināšanu
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171583 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 8 640 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "darba drošības centrs"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Brīvības gatve 219 - 7
Pasta indekss: LV-1039
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Grupas vadītājs ✅
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 139-507277 (2026-07-21)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
JVP 2026/57/AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 8 640 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Līguma numurs:
JVP 2026/57/AK
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-08 📅
Nosaukums: Par darba aizsardzības pakalpojumu nodrošināšanu
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171583 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 8 640 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "darba drošības centrs"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003650884
Pasta adrese: Brīvības gatve 219 - 7
Pasta indekss: LV-1039
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Grupas vadītājs ✅
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība (15 jauni iepirkumi)
- Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju un saistītie pakalpojumi (2)
- Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju pakalpojumi (1)
- Drošības konsultāciju pakalpojumi
- Finanšu vadības konsultāciju pakalpojumi
- Iepirkuma konsultāciju pakalpojumi
- Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi
- Ražošanas vadības konsultāciju pakalpojumi
- Sabiedrisko attiecību pakalpojumi (1)
- Tirgdarbības vadības konsultāciju pakalpojumi
- Vispārējās vadības konsultāciju pakalpojumi