Būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības būvobjektos
Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība
Būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības būvobjektos
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-12. Iepirkums tika publicēts 2026-04-07.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-04-07 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-22 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-04-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības būvobjektos
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības uzraudzības pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana Kultūras nama ēkas Brāļu Skrindu ielā 3, Rēzeknē, pārbūves 1. un 2. kārtas darbiem
Pasta adrese: Brāļu Skrindu iela 3
Pasta indekss: LV-4601
Pilsēta: Rēzekne
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 18 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana Industriālās teritorijas ielu un inženiertīklu izbūvei Rēzeknē
Pasta adrese: Eksporta iela 1, Eksporta iela 5, Maskavas iela 25
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-12 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-12 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-05-12 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Atbrivosanas aleja 93
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Rēzekne
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu nodaļa
E-pasts: karina.masarska@rezekne.lv 📧
Tālrunis: +37164607657 📞
URL: https://www.rezekne.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170056 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170056 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: d68c3a51-0147-4d49-b550-0a255e7b0ba3-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 068-239833 (2026-04-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības būvobjektos
Atsauces numurs:
RVP2026/18
Īss apraksts:
Būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības būvobjektos
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības uzraudzības pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana Kultūras nama ēkas Brāļu Skrindu ielā 3, Rēzeknē, pārbūves 1. un 2. kārtas darbiem
Pasta adrese: Brāļu Skrindu iela 3
Pasta indekss: LV-4601
Pilsēta: Rēzekne
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 18 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana Industriālās teritorijas ielu un inženiertīklu izbūvei Rēzeknē
Pasta adrese: Eksporta iela 1, Eksporta iela 5, Maskavas iela 25
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-12 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-12 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-05-12 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000025465
Pasta adrese: Atbrivosanas aleja 93
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Rēzekne
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu nodaļa
E-pasts: karina.masarska@rezekne.lv 📧
Tālrunis: +37164607657 📞
URL: https://www.rezekne.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170056 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170056 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: d68c3a51-0147-4d49-b550-0a255e7b0ba3-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 068-239833 (2026-04-07)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 64 700 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-15 📅
Nosaukums: Par būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšanu industriālās teritorijas ielu un inženiertīklu izbūvei Rēzeknē
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170056 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 64 700 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līguma vērtība zināma ✅
Apakšuzņēmuma līgumu procentuālā daļa ir zināma ✅
Apraksts: Dzelzceļa sliežu ceļu būvdarbu būvuzraudzība
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Vērtība bez PVN, kas, iespējams, tiks nodota apakšuzņēmuma līgumiem ar trešām personām: 18 000 EUR 💰
Proporcija (%): 28
Īss apakšuzņēmējam nododamās līguma daļas apraksts: Dzelzceļa sliežu ceļu būvdarbu būvuzraudzība
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem ✅
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KEM"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Atbrīvošanas aleja 126
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Rēzekne
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 140-511454 (2026-07-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
RVP 2026/18
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 64 700 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Līguma numurs:
1.19/26/12
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-15 📅
Nosaukums: Par būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšanu industriālās teritorijas ielu un inženiertīklu izbūvei Rēzeknē
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170056 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 64 700 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līguma vērtība zināma ✅
Apakšuzņēmuma līgumu procentuālā daļa ir zināma ✅
Apraksts: Dzelzceļa sliežu ceļu būvdarbu būvuzraudzība
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Vērtība bez PVN, kas, iespējams, tiks nodota apakšuzņēmuma līgumiem ar trešām personām: 18 000 EUR 💰
Proporcija (%): 28
Īss apakšuzņēmējam nododamās līguma daļas apraksts: Dzelzceļa sliežu ceļu būvdarbu būvuzraudzība
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem ✅
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KEM"
Valsts reģistrācijas numurs:
42403029410
Pasta adrese: Atbrīvošanas aleja 126
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Rēzekne
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕