Būvuzraudzības pakalpojumi Valmieras pilsētas ielu pārbūves objektos

Valmieras novada pašvaldība

Būvuzraudzības pakalpojumi Valmieras pilsētas ielu pārbūves objektos

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-01. Iepirkums tika publicēts 2026-05-15.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-05-15 Paziņojums par līgumu
2026-07-16 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-05-15)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvuzraudzības pakalpojumi Valmieras pilsētas ielu pārbūves objektos
Atsauces numurs: VNP2026/062AK
Īss apraksts: Būvuzraudzības pakalpojumi Valmieras pilsētas ielu pārbūves objektos
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Būvdarbu uzraudzība 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4

1️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība Pāvila Rozīša ielas pārbūvei
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Pāvila Rozīša iela, Valmiera
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 7 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība Grants ielas pārbūvei un atjaunošanai
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Grants iela, Valmiera
Ilgums: 5 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība Matīšu šosejas atjaunošanai un krustojuma ar Ķieģeļu ielu pārbūvei, uzstādot luksoforu
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Matīšu šoseja, Valmiera
Ilgums: 6 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība Jāņa Endzelīna ielas pārbūvei
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-01 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-02 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 3 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-02 09:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valmieras novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000043403
Pasta adrese: Lāčplēša ielā 2
Pasta indekss: LV-4201
Pasta pilsēta: Valmiera
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļa
E-pasts: iepirkumunodala@valmierasnovads.lv 📧
Tālrunis: +37164207149 📞
URL: https://www.eis.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172638 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172638 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 061ff8d7-0a9c-43d9-946a-4ddbb7e4a7f2-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 25/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 094-338101 (2026-05-15)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-16)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: VNP 2026/062AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 10 985 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Līguma numurs: Nr.04.538/7.4.3/26/68
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-06 📅
Nosaukums: Būvuzraudzība Grants ielas pārbūvei un atjaunošanai
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172638 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 380 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Somniar"
Valsts reģistrācijas numurs: 40203150774
Pasta adrese: Valdeķu iela 53 - 235
Pasta indekss: LV-1058
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: dmitrijs.bohonko@inbox.lv 📧
Tālrunis: +37126318397 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 4 225 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0003

3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0004

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 136-496230 (2026-07-16)