Būvuzraudzības pakalpojumi Limbažu novada ielu un ceļu pārbūves laikā

Limbažu novada pašvaldība

Būvuzraudzības pakalpojumi Limbažu novada ielu un ceļu pārbūves laikā

Termiņš

Deadline 2026-09-28

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-08-27 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-08-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvuzraudzības pakalpojumi Limbažu novada ielu un ceļu pārbūves laikā
Atsauces numurs: LNP 2026/139
Īss apraksts: Būvuzraudzības pakalpojumi Limbažu novada ielu un ceļu pārbūves laikā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Būvdarbu uzraudzība 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3

1️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzības pakalpojumi Mehanizācijas ielas posma, Svētciemā, Limbažu novadā pārbūves laikā
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzības pakalpojumi Rīgas ielas un pieguļošās teritorijas Salacgrīvā, Limbažu novadā pārbūves laikā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzības pakalpojumi Ceļa posmu V137 Stūrīši – Jelgavkrasti – Lembūži un A21-A21 Liepupes muiža – Kannieki Liepupē, Limbažu novadā pārbūves laikā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-28 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90009114631
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Limbažu novada pašvaldība
E-pasts: pasts@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +37164023003 📞
URL: https://www.limbazunovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180584 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180584 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 1ca17871-f50c-472c-b93a-4eb81dda53a2-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-597891 (2026-08-27)