Būvprojekta “Liepājas teātra ēkas pārbūve un teātra Mazās zāles piebūve Teātra ielā 4, Liepājā” ekspertīze
Liepājas valstspilsētas pašvaldība
Būvprojekta “Liepājas teātra ēkas pārbūve un teātra Mazās zāles piebūve Teātra ielā 4, Liepājā” ekspertīze
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-29. Iepirkums tika publicēts 2026-05-29.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-05-29 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-19 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-05-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvprojekta “Liepājas teātra ēkas pārbūve un teātra Mazās zāles piebūve Teātra ielā 4, Liepājā” ekspertīze
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi 📦
Apraksts
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 1 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-29 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-29 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-29 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Liepājas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Rožu iela 6
Pasta indekss: LV-3401
Pasta pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Publisko iepirkumu daļa
E-pasts: iepirkumi@liepaja.lv 📧
Tālrunis: +37163422336 📞
URL: https://www.liepaja.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173651 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173651 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c1929df8-9143-41e5-bb5d-5b2989dcf865-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 103-372449 (2026-05-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvprojekta “Liepājas teātra ēkas pārbūve un teātra Mazās zāles piebūve Teātra ielā 4, Liepājā” ekspertīze
Atsauces numurs:
LVP2026/83
Īss apraksts:
Būvprojekta “Liepājas teātra ēkas pārbūve un teātra Mazās zāles piebūve Teātra ielā 4, Liepājā” ekspertīze
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi 📦
Apraksts
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 1 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-29 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-29 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-29 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Liepājas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
40900016437
Pasta adrese: Rožu iela 6
Pasta indekss: LV-3401
Pasta pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Publisko iepirkumu daļa
E-pasts: iepirkumi@liepaja.lv 📧
Tālrunis: +37163422336 📞
URL: https://www.liepaja.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173651 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173651 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c1929df8-9143-41e5-bb5d-5b2989dcf865-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 103-372449 (2026-05-29)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-19)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 12 500 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-17 📅
Nosaukums: Būvprojekta “Liepājas teātra ēkas pārbūve un teātra Mazās zāles piebūve Teātra ielā 4, Liepājā” ekspertīze
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173651 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12 500 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līguma vērtība zināma ✅
Apraksts: Ēku konstrukciju būvprojektu ekspertīze
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Vērtība bez PVN, kas, iespējams, tiks nodota apakšuzņēmuma līgumiem ar trešām personām: 2 000 EUR 💰
Īss apakšuzņēmējam nododamās līguma daļas apraksts: Ēku konstrukciju būvprojektu ekspertīze
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem ✅
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "balts un melns"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Gaujas iela 5
Pasta indekss: LV-1026
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Kurzeme 🏙️
Grupas vadītājs ✅
Papildu informācija
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 161-581000 (2026-08-19)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
LVP 2026/83
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 12 500 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Līguma numurs:
2026/83
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-17 📅
Nosaukums: Būvprojekta “Liepājas teātra ēkas pārbūve un teātra Mazās zāles piebūve Teātra ielā 4, Liepājā” ekspertīze
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173651 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12 500 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līguma vērtība zināma ✅
Apraksts: Ēku konstrukciju būvprojektu ekspertīze
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0000
Vērtība bez PVN, kas, iespējams, tiks nodota apakšuzņēmuma līgumiem ar trešām personām: 2 000 EUR 💰
Īss apakšuzņēmējam nododamās līguma daļas apraksts: Ēku konstrukciju būvprojektu ekspertīze
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem ✅
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "balts un melns"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003659614
Pasta adrese: Gaujas iela 5
Pasta indekss: LV-1026
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Kurzeme 🏙️
Grupas vadītājs ✅
Papildu informācija
Papildu informācija
Līguma izpildes termiņš, saskaņā ar noslēgto līgumu:4.2. Pasūtītājs vai Būvprojekta autors nodod Izpildītājam Būvprojekta dokumentāciju pilnu komplektu elektroniski, par ko tiek sagatavots un parakstīts elektroniski nodošanas – pieņemšanas akts.4.3. Izpildītājs apņemas iesniegt Pasūtītājam Būvprojekta ekspertīzes atzinumu ne vēlāk kā 1 (viena) mēneša laikā pēc Līguma 4.2.punktā minēto dokumentu saņemšanas.
Rādīt vairāk
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕