Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība: “Skolas ēkas pārbūve un teritorijas labiekārtošana speciālās izglītības iestādes programmu nodrošināšanai, Raudas ielā 6, Tukumā, Tukuma

Tukuma novada pašvaldība

Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība: “Skolas ēkas pārbūve un teritorijas labiekārtošana speciālās izglītības iestādes programmu nodrošināšanai, Raudas ielā 6, Tukumā, Tukuma

Termiņš

Deadline 2026-10-05

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-09-02 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība: “Skolas ēkas pārbūve un teritorijas labiekārtošana speciālās izglītības iestādes programmu nodrošināšanai, Raudas ielā 6, Tukumā, Tukuma
Atsauces numurs: TNP 2026/ 76
Īss apraksts:
Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība: “Skolas ēkas pārbūve un teritorijas labiekārtošana speciālās izglītības iestādes programmu nodrošināšanai, Raudas ielā 6, Tukumā, Tukuma
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Galvenā vieta vai izpildes vieta: Raudas iela 6, Tukums
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 9 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Informācija par iespējām
Iespējas
Iespēju apraksts: Saskaņā ar līgumu
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 65
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Personāla kvalifikācija
Kvalitātes kritērijs (svērums): 30
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Kvalitātes vadības sistēma
Kvalitātes kritērijs (svērums): 5
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-05 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-05 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-05 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Tukuma novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000050975
Pasta adrese: Talsu iela 4
Pasta indekss: LV-3101
Pasta pilsēta: Tukums
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Viktorija Bumbiere
E-pasts: viktorija.bumbiere@tukums.lv 📧
Tālrunis: +37128728008 📞
URL: https://www.tukums.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180872 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180872 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 18caa190-aaf3-4269-85b3-e7206f0438d9-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 170-607047 (2026-09-02)