Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde Augšdaugavas novada pašvaldības ielu apgaismojuma izbūvei

Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde

Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde Augšdaugavas novada pašvaldības ielu apgaismojuma izbūvei

Termiņš

Deadline 2026-10-06

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-09-03 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-09-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde Augšdaugavas novada pašvaldības ielu apgaismojuma izbūvei
Atsauces numurs: ANPCP 2026/62
Īss apraksts:
Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde Augšdaugavas novada pašvaldības ielu apgaismojuma izbūvei
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 10
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 10

1️⃣
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Mednieku, Tirgus, Ezeru, Kalna, Krāslavas un Aglonas ielā, Višķos, Višķu pagastā, Augšdaugavas novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Višķi, Višķu pagasts, Augšdaugavas novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 5 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Speciālista pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Nākotnes, Liepu, Parka ielā un “Grāvini-Višķu tehnikums” ceļa posmam, Višķu tehnikumā, Višķu pagastā, Augšdaugavas novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Višķu tehnikums, Višķu pagasts, Augšdaugavas novads
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Lauku ielā, Špoģos, Višķu pagastā, Augšdaugavas novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Špoģi, Višķu pagasts, Augšdaugavas novads
Ilgums: 4 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Oktobra, Dārzu, Miera un Ozolu ielā Taborē, Tabores pagastā, Augšdaugavas novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Tabore, Tabores pagasts, Augšdaugavas novads
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

5️⃣
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Sadnieku ielā, Sadniekos, Tabores pagastā, Augšdaugavas novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Sadnieki, Tabores pagasts, Augšdaugavas novads
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005

6️⃣
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Liepziedu ielā, Liepziedos, Līksnas pagastā, Augšdaugavas novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Liepziedi, Līksnas pagasts, Augšdaugavas novads
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006

7️⃣
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Jaunatnes ielā, Līksnā, Līksnas pagastā, Augšdaugavas novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Līksna, Līksnas pagasts, Augšdaugavas novads
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007

8️⃣
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Skolas, Upes un Alejas ielā Šēderē, Šēderes pagastā, Augšdaugavas novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Šēdere, Šēderes pagasts, Augšdaugavas novads
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008

9️⃣
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde ielu apgaismojuma izbūvei Ilzē, Bebrenes pagastā, Augšdaugavas novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Ilze, Bebrenes pagasts, Augšdaugavas novads
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde ielu apgaismojuma izbūvei Dvietē, Dvietes pagastā, Augšdaugavas novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Dviete, Dvietes pagasts, Augšdaugavas novads
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0010

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-06 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-06 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-06 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs: 90009117568
Pasta adrese: Rīgas ielā 2
Pasta indekss: LV-5401
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļa
E-pasts: iepirkumi@augsdaugavasnovads.lv 📧
Tālrunis: +37165476738 📞
URL: https://www.augsdaugavasnovads.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180564 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180564 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 29/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 171-611419 (2026-09-03)