Būvniecības dokumentācijas izstrāde Padela laukuma izbūvei Limbažu pilsētas stadiona teritorijā un autoruzraudzība būvdarbu laikā
Limbažu novada pašvaldība
Būvniecības dokumentācijas izstrāde Padela laukuma izbūvei Limbažu pilsētas stadiona teritorijā un autoruzraudzība būvdarbu laikā
TermiņšDeadline 2026-10-05
Kas? Ko?- • Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi › Arhitektūras un saistītie pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-09-02 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvniecības dokumentācijas izstrāde Padela laukuma izbūvei Limbažu pilsētas stadiona teritorijā un autoruzraudzība būvdarbu laikā
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Arhitektūras un saistītie pakalpojumi 📦
Apraksts
Pasta adrese: Sporta iela 3
Pasta indekss: 4001
Pilsēta: Limbaži
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 85
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Būvprojekta vadītāja pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 15
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-05 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-05 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-05 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Limbažu novada pašvaldība
E-pasts: pasts@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +37164023003 📞
URL: https://www.limbazunovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181014 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181014 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c937e45f-5ce6-46c3-a24a-b67bfc1b355f-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 171-610288 (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvniecības dokumentācijas izstrāde Padela laukuma izbūvei Limbažu pilsētas stadiona teritorijā un autoruzraudzība būvdarbu laikā
Atsauces numurs:
LNP 2026/137
Īss apraksts:
Būvniecības dokumentācijas izstrāde Padela laukuma izbūvei Limbažu pilsētas stadiona teritorijā un autoruzraudzība būvdarbu laikā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Arhitektūras un saistītie pakalpojumi 📦
Apraksts
Pasta adrese: Sporta iela 3
Pasta indekss: 4001
Pilsēta: Limbaži
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 85
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Būvprojekta vadītāja pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 15
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-05 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-05 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-05 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90009114631
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Limbažu novada pašvaldība
E-pasts: pasts@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +37164023003 📞
URL: https://www.limbazunovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181014 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181014 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c937e45f-5ce6-46c3-a24a-b67bfc1b355f-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 171-610288 (2026-09-02)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi (>20 jauni iepirkumi)