Būvdarbi objektā “1905. gada parka atjaunošana un pārbūve Kuldīgā, Kuldīgas novadā”
Kuldīgas novada pašvaldība
Būvdarbi objektā “1905. gada parka atjaunošana un pārbūve Kuldīgā, Kuldīgas novadā”
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-08-03. Iepirkums tika publicēts 2026-07-01.
Kas? Ko?- • Ainavas veidošana › Sporta laukumu un atpūtas zonu ainavas veidošana
- • Ainavas veidošana › Zaļo zonu ainavas veidošana › Parku ainavas veidošana
- • Celtniecības darbi › Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-07-01 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-13 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-28 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-07-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvdarbi objektā “1905. gada parka atjaunošana un pārbūve Kuldīgā, Kuldīgas novadā”
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi:
Pasta adrese: 1905. gada iela
Pasta indekss: LV-3301
Pilsēta: Kuldīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Sociālais kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-03 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-03 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-08-03 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Kuldīgas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Baznīcas iela 1
Pasta indekss: LV-3301
Pasta pilsēta: Kuldīga
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Kuldīgas novada pašvaldība
E-pasts: iepirkumi@kuldigasnovads.lv 📧
Tālrunis: +37163322469 📞
URL: https://kuldigasnovads.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176304 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176304 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 4de7912f-2f8f-470b-9f63-0bc2d2a8d648-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 27/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 126-457695 (2026-07-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvdarbi objektā “1905. gada parka atjaunošana un pārbūve Kuldīgā, Kuldīgas novadā”
Atsauces numurs:
KNP 2026/56-K/ERAF
Īss apraksts:
Būvdarbi objektā “1905. gada parka atjaunošana un pārbūve Kuldīgā, Kuldīgas novadā”
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi 📦
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi:
Pasta indekss: LV-3301
Pilsēta: Kuldīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Sociālais kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-03 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-03 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-08-03 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Kuldīgas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000035590
Pasta adrese: Baznīcas iela 1
Pasta indekss: LV-3301
Pasta pilsēta: Kuldīga
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Kuldīgas novada pašvaldība
E-pasts: iepirkumi@kuldigasnovads.lv 📧
Tālrunis: +37163322469 📞
URL: https://kuldigasnovads.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176304 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176304 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 4de7912f-2f8f-470b-9f63-0bc2d2a8d648-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 27/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 126-457695 (2026-07-01)
Paziņojums par līgumu (2026-07-13)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-13 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: f720904e-83c7-42c1-ad41-c8ef506673db-01
Avots: OJS 2026/S 133-485327 (2026-07-13)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-13 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: f720904e-83c7-42c1-ad41-c8ef506673db-01
Avots: OJS 2026/S 133-485327 (2026-07-13)
Paziņojums par līgumu (2026-07-28)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-17 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-17 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-17 13:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 10/08/2026
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-28 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: f3ba43b8-495c-499f-afec-162e9150ad5d-01
Avots: OJS 2026/S 144-523126 (2026-07-28)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-17 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-17 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-17 13:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 10/08/2026
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-28 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: f3ba43b8-495c-499f-afec-162e9150ad5d-01
Avots: OJS 2026/S 144-523126 (2026-07-28)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Celtniecības darbi (>20 jauni iepirkumi)
- Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi (19)
- Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju, lielceļu, ceļu, lidlauku un dzelzceļa līniju būvdarbi; lēzenas konstrukcijas (9)
- Iekārtu, raktuvju un ražotņu celtniecības darbi un ar naftas un dabasgāzes rūpniecību saistītu būvju celtniecības darbi (1)
- Inženiertehniskie un celtniecības darbi (1)
- Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi
- Ēku celtniecības darbi (7)
- Ūdens projektu būvdarbi