Būvdarbi Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai
Alūksnes Novada Pašvaldība
Energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu veikšana Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes ēkā, Uzvaras ielā 1, Alūksnē, saskaņā ar būvniecības ieceres dokumentāciju un Tehniskajā specifikācijā noteiktajām prasībām (skatīt 1.pielikumu).
TermiņšDeadline 2026-10-01
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-31 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvdarbi Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Apraksts
Pasta adrese: Uzvaras iela 1
Pasta indekss: LV-4301
Pilsēta: Alūksne
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 8 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-01 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-01 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-01 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Departaments: Alūksnes novada pašvaldība
Pasta adrese: Dārza ielā 11
Pasta indekss: LV-4301
Pasta pilsēta: Alūksne, Alūksnes novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Alūksnes novada pašvaldība
E-pasts: kaiva.augstkalne@aluksne.lv 📧
Tālrunis: +37126385501 📞
URL: https://www.aluksne.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180599 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180599 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: cac2f911-9a0c-4a2d-ba2b-4ff9c145268b-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 168-601329 (2026-08-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvdarbi Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai
Atsauces numurs:
ANP 2026/18
Īss apraksts:
Energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu veikšana Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes ēkā, Uzvaras ielā 1, Alūksnē, saskaņā ar būvniecības ieceres dokumentāciju un Tehniskajā specifikācijā noteiktajām prasībām (skatīt 1.pielikumu).
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Apraksts
Pasta adrese: Uzvaras iela 1
Pasta indekss: LV-4301
Pilsēta: Alūksne
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 8 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-01 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-01 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-01 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000018622
Departaments: Alūksnes novada pašvaldība
Pasta adrese: Dārza ielā 11
Pasta indekss: LV-4301
Pasta pilsēta: Alūksne, Alūksnes novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Alūksnes novada pašvaldība
E-pasts: kaiva.augstkalne@aluksne.lv 📧
Tālrunis: +37126385501 📞
URL: https://www.aluksne.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180599 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180599 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: cac2f911-9a0c-4a2d-ba2b-4ff9c145268b-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 168-601329 (2026-08-31)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Celtniecības darbi (>20 jauni iepirkumi)