Bagāžas kontroles rentgena iekārtu tehniskā apkope
Ieslodzījuma vietu pārvalde
Bagāžas kontroles rentgena iekārtu tehniskā apkope
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-25. Iepirkums tika publicēts 2026-05-25.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Drošības un aizsardzības materiālu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi › Drošības iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-05-25 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-05-27 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-23 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-05-25)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Bagāžas kontroles rentgena iekārtu tehniskā apkope
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Bagāžas kontroles rentgena iekārtu tehniskā apkope
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Drošības iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: Bagāžas rentgena iekārtu tehniskā apkope Olaines cietumā
Pasta adrese: Rīgas iela 10, Olaine
Pasta indekss: LV-2114
Pilsēta: Olaine
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Pierīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 3
Cita informācija par pārjaunojumiem: saskaņā ar līguma nosacījumiem
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Bagāžas rentgena iekārtu tehniskā apkope Rīgas Centrālcietumā
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Cita informācija par pārjaunojumiem: saskaņā ar iepirkuma līguma nosacījumiem
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Bagāžas rentgena iekārtu tehniskā apkope Valmieras cietumā
Pasta adrese: Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža,
Pasta indekss: LV-4219
Pilsēta: Valmiera
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Bagāžas rentgena iekārtu tehniskā apkope Jēkabpils cietumā
Pasta adrese: Ķieģeļu iela 14A
Pasta indekss: LV-5202
Pilsēta: Jēkabpils
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Bagāžas rentgena iekārtu tehniskā apkope Daugavgrīvas cietumā
Pasta adrese: 18. Novembra 66A ielā
Pasta indekss: LV-5401
Pilsēta: Daugavpils
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-25 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-25 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-25 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Ieslodzījuma vietu pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Stabu ielā 89
Pasta indekss: LV-1009
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu un līgumu daļa
E-pasts: pasts@ievp.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167290280 📞
URL: https://www.ievp.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Sabiedriskā kārtība un drošība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173800 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173800 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 100-362710 (2026-05-25)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Bagāžas kontroles rentgena iekārtu tehniskā apkope
Atsauces numurs:
IeVP2026/34
Īss apraksts: Bagāžas kontroles rentgena iekārtu tehniskā apkope
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Drošības iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: Bagāžas rentgena iekārtu tehniskā apkope Olaines cietumā
Pasta adrese: Rīgas iela 10, Olaine
Pasta indekss: LV-2114
Pilsēta: Olaine
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Pierīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 3
Cita informācija par pārjaunojumiem: saskaņā ar līguma nosacījumiem
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Bagāžas rentgena iekārtu tehniskā apkope Rīgas Centrālcietumā
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Cita informācija par pārjaunojumiem: saskaņā ar iepirkuma līguma nosacījumiem
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Bagāžas rentgena iekārtu tehniskā apkope Valmieras cietumā
Pasta adrese: Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža,
Pasta indekss: LV-4219
Pilsēta: Valmiera
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Bagāžas rentgena iekārtu tehniskā apkope Jēkabpils cietumā
Pasta adrese: Ķieģeļu iela 14A
Pasta indekss: LV-5202
Pilsēta: Jēkabpils
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Bagāžas rentgena iekārtu tehniskā apkope Daugavgrīvas cietumā
Pasta adrese: 18. Novembra 66A ielā
Pasta indekss: LV-5401
Pilsēta: Daugavpils
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-25 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-25 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-25 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Ieslodzījuma vietu pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs:
90000027165
Pasta adrese: Stabu ielā 89
Pasta indekss: LV-1009
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu un līgumu daļa
E-pasts: pasts@ievp.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167290280 📞
URL: https://www.ievp.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Sabiedriskā kārtība un drošība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173800 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173800 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 100-362710 (2026-05-25)
Paziņojums par līgumu (2026-05-27)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 71b2eb67-df9b-444e-89ed-6327e5c759f8-01
Avots: OJS 2026/S 101-364077 (2026-05-27)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 71b2eb67-df9b-444e-89ed-6327e5c759f8-01
Avots: OJS 2026/S 101-364077 (2026-05-27)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-23)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 14 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-23 📅
Nosaukums: Bagāžas kontroles rentgena iekārtu tehniskā apkope
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173800 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Arkada-M"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Dricānu iela 1 - 35
Pasta indekss: LV-1019
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 300 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 4 200 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 200 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 300 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 142-515891 (2026-07-23)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
IeVP 2026/34
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 14 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
P-1--2026-000554
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-23 📅
Nosaukums: Bagāžas kontroles rentgena iekārtu tehniskā apkope
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173800 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Arkada-M"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003856342
Pasta adrese: Dricānu iela 1 - 35
Pasta indekss: LV-1019
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 300 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Līguma/partijas kopējā vērtība: 4 200 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 200 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0004
5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 300 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0005
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Remonta un apkopes pakalpojumi (16 jauni iepirkumi)
- Drošības un aizsardzības materiālu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi (1)
- Drošības iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
- Karakuģu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi (1)
- Militāro elektronisko sistēmu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
- Militāro transportlīdzekļu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
- Militārās aviācijas, raķešu un kosmosa kuģu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi