Augsnes gatavošanas pakalpojums
Meža pētīšanas stacija
Augsnes gatavošanas pakalpojums
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-07-15. Iepirkums tika publicēts 2026-06-12.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
- • METSAADER
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARACOLES"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kursa MRU"
- • SIA "LV Meliorācija"
- • SIA "MEŽROZES"
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-06-12 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-24 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-06-12)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Augsnes gatavošanas pakalpojums
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Augsnes gatavošanas pakalpojums
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Mežsaimniecībai raksturīgi pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: Augsnes gatavošana joslās Jelgavas, Auces un Šķēdes novados
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 28 000 EUR 💰
Pasta adrese: Pārupes iela 5
Pasta indekss: LV-4860
Pilsēta: Jaunkalsnava, Kalsnavas pag., Madonas nov.
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-07-31 📅
Beigu datums: 2026-12-30 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Augsnes gatavošana joslās Kalsnavas un Mežoles mežu novados
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Augsnes gatavošana, veidojot pacilas ar ekskavatora kausu Jelgavas, Auces un Šķēdes mežu novados
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 33 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Augsnes gatavošana, veidojot pacilas ar ekskavatora kausu Kalsnavas un Mežoles mežu novados
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 47 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Augsnes gatavošana, veidojot pacilas ar ekskavatora kausu zinātnisko stādījumu ierīkošanai
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 37 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-15 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-15 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-07-15 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Meža pētīšanas stacija
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Pārupes iela 5
Pasta indekss: LV-4860
Pasta pilsēta: Jaunkalsnava, Kalsnavas pag., Madonas nov.
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Pārupes iela 5, Jaunkalsnava, Kalsnavas pag., Madonas nov., LV-4860
E-pasts: mps@agenturamps.lv 📧
Tālrunis: +37164826591 📞
URL: https://www.agenturamps.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/175365 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/175365 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: e698624d-ec45-49e9-b0ca-61a170c72d43-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 08/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 113-406931 (2026-06-12)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Augsnes gatavošanas pakalpojums
Atsauces numurs:
MPS2026/54
Īss apraksts: Augsnes gatavošanas pakalpojums
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Mežsaimniecībai raksturīgi pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: Augsnes gatavošana joslās Jelgavas, Auces un Šķēdes novados
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 28 000 EUR 💰
Pasta adrese: Pārupes iela 5
Pasta indekss: LV-4860
Pilsēta: Jaunkalsnava, Kalsnavas pag., Madonas nov.
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-07-31 📅
Beigu datums: 2026-12-30 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Augsnes gatavošana joslās Kalsnavas un Mežoles mežu novados
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Augsnes gatavošana, veidojot pacilas ar ekskavatora kausu Jelgavas, Auces un Šķēdes mežu novados
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 33 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Augsnes gatavošana, veidojot pacilas ar ekskavatora kausu Kalsnavas un Mežoles mežu novados
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 47 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Augsnes gatavošana, veidojot pacilas ar ekskavatora kausu zinātnisko stādījumu ierīkošanai
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 37 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-15 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-15 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-07-15 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Meža pētīšanas stacija
Valsts reģistrācijas numurs:
90010256120
Pasta adrese: Pārupes iela 5
Pasta indekss: LV-4860
Pasta pilsēta: Jaunkalsnava, Kalsnavas pag., Madonas nov.
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Pārupes iela 5, Jaunkalsnava, Kalsnavas pag., Madonas nov., LV-4860
E-pasts: mps@agenturamps.lv 📧
Tālrunis: +37164826591 📞
URL: https://www.agenturamps.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/175365 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/175365 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: e698624d-ec45-49e9-b0ca-61a170c72d43-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 08/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 113-406931 (2026-06-12)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 163494.59 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-03 📅
Nosaukums: MPS2026_54_1e_Kursa_MRU_Augsne
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/175365 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 5
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 26649.8 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KURSA MRU"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Mednieku iela 7
Pasta indekss: LV-3602
Pasta pilsēta: Ventspils
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 26733.79 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Metsaader
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Hinos
Pasta indekss: 91221
Pasta pilsēta: Laane
Reģions: Põhja-Eesti 🏙️
Valsts: Igaunija 🇪🇪
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 33075.9 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARACOLES"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Saulkrastu nov., Sējas pag., Pabaži, "Sarmas" - 12
Pasta indekss: LV-2162
Pasta pilsēta: Pabaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 38520.3 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "mežrozes"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Cēsu nov., Vecpiebalga, Smeiļu iela 1 - 16
Pasta indekss: LV-4122
Pasta pilsēta: Vecpiebalgas pag.
5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 38514.8 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "LV Meliorācija"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Brīvības gatve 395 - 13
Pasta indekss: LV-1024
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 163-586750 (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
MPS 2026/54
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 163494.59 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
MPS2026_54_1e_Kursa_MRU_Augsne
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-03 📅
Nosaukums: MPS2026_54_1e_Kursa_MRU_Augsne
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/175365 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 5
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 26649.8 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KURSA MRU"
Valsts reģistrācijas numurs:
41203004909
Pasta adrese: Mednieku iela 7
Pasta indekss: LV-3602
Pasta pilsēta: Ventspils
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par konkursiem
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 26733.79 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Metsaader
Valsts reģistrācijas numurs:
14653852
Pasta adrese: Hinos
Pasta indekss: 91221
Pasta pilsēta: Laane
Reģions: Põhja-Eesti 🏙️
Valsts: Igaunija 🇪🇪
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 33075.9 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARACOLES"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103565565
Pasta adrese: Saulkrastu nov., Sējas pag., Pabaži, "Sarmas" - 12
Pasta indekss: LV-2162
Pasta pilsēta: Pabaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 38520.3 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0004
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "mežrozes"
Valsts reģistrācijas numurs:
44101015970
Pasta adrese: Cēsu nov., Vecpiebalga, Smeiļu iela 1 - 16
Pasta indekss: LV-4122
Pasta pilsēta: Vecpiebalgas pag.
5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 38514.8 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0005
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "LV Meliorācija"
Valsts reģistrācijas numurs:
40203178007
Pasta adrese: Brīvības gatve 395 - 13
Pasta indekss: LV-1024
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕