Ārvalstu komandējumu un darba braucienu pakalpojuma nodrošināšana

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"

Ārvalstu komandējumu un darba braucienu pakalpojuma nodrošināšana

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-26. Iepirkums tika publicēts 2026-05-25.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-05-25 Paziņojums par līgumu
2026-05-28 Paziņojums par līgumu
2026-08-17 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-05-25)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Ārvalstu komandējumu un darba braucienu pakalpojuma nodrošināšana
Atsauces numurs: VSIALVĢMC2026/9
Īss apraksts: Ārvalstu komandējumu un darba braucienu pakalpojuma nodrošināšana
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 180 000 EUR 💰
Pasta adrese: Latgales iela 165
Pasta indekss: LV-1019
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Ja, beidzoties līgumā noteiktajam termiņam, līgumcena nav sasniegta un neviena no pusēm ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) dienas pirms Līguma termiņa beigām nav rakstiski paziņojusi otrai pusei par vēlmi izbeigt Līgumu līdz ar tā termiņa notecējumu, Līgums automātiski pagarinās uz nākamajiem 12 (divpadsmit) mēnešiem vai līdz līgumcenas sasniegšanai, atkarībā no tā, kurš no minētajiem nosacījumiem iestājas pirmais. 5.3. Kopējais Līguma termiņš, ieskaitot Līguma pagarinājumu, nedrīkst pārsniegt 36 (trīsdesmit sešus) mēnešus no Līguma spēkā stāšanās dienas.
Rādīt vairāk
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 80
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-26 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-26 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-26 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"
Valsts reģistrācijas numurs: 50103237791
Departaments: Juridiskā un iepirkumu daļa
Pasta adrese: Latgales iela 165
Pasta indekss: LV-1019
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Antra Muižniece-Stakāne
E-pasts: iepirkumi@lvgmc.lv 📧
Tālrunis: +37125473207 📞
URL: https://www.meteo.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vide
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173797 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173797 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 81b1e3dd-9958-4f8b-a1dc-dd78e8f0a7af-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 19/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 100-360326 (2026-05-25)
Paziņojums par līgumu (2026-05-28)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 180 000 EUR 💰

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-05-28 📅
Cita papildu informācija
Precizēti tehniskā piedāvājuma sagatavošanas nosacījumi. Grozījumi nolikuma pielikumā Nr.4 "Tehniskā piedāvājuma sagatavošanas nosacījumi".
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: eed3a156-c182-4b3c-bf93-5aff52eef320-01
Avots: OJS 2026/S 102-367249 (2026-05-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: VSIA LVĢMC 2026/9
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 180 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: 11-16/218/2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-12 📅
Nosaukums: LĪGUMS Nr. 11-16/218/2026 Par ārvalstu komandējumu un darba braucienu pakalpojuma nodrošināšanu
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173797 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 180 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CEĻOJUMU BIROJS "EXPRESS TRAVEL""
Valsts reģistrācijas numurs: 40003433929
Pasta adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 33 - 11A
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 158-571552 (2026-08-17)