Apvienotā projektēšana un būvdarbi dūņu blīvētāja sistēmas izbūvē un attīrīto notekūdeņu izvada atjaunošanā un pārbūvē notekūdeņu attīrīšanas iekārtās “Krīgeri” Dobeles aglomerācijā
SIA "DOBELES ŪDENS"
Apvienotā projektēšana un būvdarbi dūņu blīvētāja sistēmas izbūvē un attīrīto notekūdeņu izvada atjaunošanā un pārbūvē notekūdeņu attīrīšanas iekārtās “Krīgeri” Dobeles aglomerācijā
TermiņšDeadline 2026-10-05
Kas? Ko?- • Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi › Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana
- • Dažādas īpaša lietojuma iekārtas › Notekūdeņu attīrīšanas mehānismi
- • Kanalizācijas ierīkošanas būvdarbi › Notekūdeņu likvidēšanas iekārtas celtniecības darbi › Notekūdeņu attīrīšanas būves
- • Kanalizācijas ierīkošanas būvdarbi › Ūdens attīrīšanas iekārtas › Notekūdeņu sūkņu stacija
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-28 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Apvienotā projektēšana un būvdarbi dūņu blīvētāja sistēmas izbūvē un attīrīto notekūdeņu izvada atjaunošanā un pārbūvē notekūdeņu attīrīšanas iekārtās “Krīgeri” Dobeles aglomerācijā
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Līguma papildveids: Piegādes
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 396 255 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi:
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Pasta indekss: LV-3732
Pilsēta: Dobeles novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 18 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 76
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Atbildīgā būvprojekta vadītāja pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 4
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Atbildīgā būvdarbu vadītāja pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 12
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Iekārtu garantijas periods
Kvalitātes kritērijs (svērums): 8
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-05 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-05 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-10-05 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sia "dobeles ūdens"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Noliktavas iela 5
Pasta indekss: LV-3701
Pasta pilsēta: Dobele
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Administrācija
E-pasts: dobelesudens@dobele.lv 📧
Tālrunis: +37163725502 📞
URL: https://www.dobelesudens.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Ūdensapgāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180203 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180203 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 46f1e52c-cb52-4b8c-b788-6399b9ccff91-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-597241 (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Apvienotā projektēšana un būvdarbi dūņu blīvētāja sistēmas izbūvē un attīrīto notekūdeņu izvada atjaunošanā un pārbūvē notekūdeņu attīrīšanas iekārtās “Krīgeri” Dobeles aglomerācijā
Atsauces numurs:
DŪ 2026/05/ERAF
Īss apraksts:
Apvienotā projektēšana un būvdarbi dūņu blīvētāja sistēmas izbūvē un attīrīto notekūdeņu izvada atjaunošanā un pārbūvē notekūdeņu attīrīšanas iekārtās “Krīgeri” Dobeles aglomerācijā
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Līguma papildveids: Piegādes
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 396 255 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi:
Notekūdeņu attīrīšanas ietaises "Krīgeri", Bērzes pagasts, Dobeles novads, LV-3732
Pasta adrese: "Krīgeri", Bērzes pagasts
Pasta indekss: LV-3732
Pilsēta: Dobeles novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 18 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 76
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Atbildīgā būvprojekta vadītāja pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 4
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Atbildīgā būvdarbu vadītāja pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 12
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Iekārtu garantijas periods
Kvalitātes kritērijs (svērums): 8
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-05 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-05 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-10-05 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sia "dobeles ūdens"
Valsts reģistrācijas numurs:
45103000470
Pasta adrese: Noliktavas iela 5
Pasta indekss: LV-3701
Pasta pilsēta: Dobele
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Administrācija
E-pasts: dobelesudens@dobele.lv 📧
Tālrunis: +37163725502 📞
URL: https://www.dobelesudens.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Ūdensapgāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180203 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180203 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 46f1e52c-cb52-4b8c-b788-6399b9ccff91-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-597241 (2026-08-28)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Celtniecības darbi (>20 jauni iepirkumi)