Aprīkojuma piegāde ģimeniskai videi pietuvinātam aprūpes pakalpojumam senioriem Cesvainē
Madonas novada pašvaldība
Aprīkojuma piegāde ģimeniskai videi pietuvinātam aprūpes pakalpojumam senioriem Cesvainē
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-18. Iepirkums tika publicēts 2026-06-02.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BS elite"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sentios"
- • UAB ''Slaugavita''
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-06-02 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-06-11 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-13 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-06-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Aprīkojuma piegāde ģimeniskai videi pietuvinātam aprūpes pakalpojumam senioriem Cesvainē
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās mēbeles 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3
1️⃣
Nosaukums: Funkcionālā aprīkojuma piegāde un uzstādīšana
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 90 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Pasta adrese: Augusta Saulieša iela 16
Pasta indekss: LV-4871
Pilsēta: Cesvaine
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 1.5 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Medicīnisko iekārtu piegāde
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 EUR 💰
Ilgums: 1 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Logu žalūziju piegāde un uzstādīšana
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-18 06:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-18 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-18 10:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Iepirkumam piemērojami Regulas 2022/2560 par ārvalstu subsīdijām pienākumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Madonas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Saieta laukums 1
Pasta indekss: LV-4801
Pasta pilsēta: Madona
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Centrālā administrācija
E-pasts: pasts@madona.lv 📧
Tālrunis: +37164860090 📞
URL: https://www.madona.lv/ 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://latvija.lv/lv/Eaddress/write?address=_default@90000054572 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174454 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174454 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 9539c712-d023-4030-9408-c60166c4da8b-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 11/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 105-380450 (2026-06-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Aprīkojuma piegāde ģimeniskai videi pietuvinātam aprūpes pakalpojumam senioriem Cesvainē
Atsauces numurs:
MNP2026/25_ESAF
Īss apraksts:
Aprīkojuma piegāde ģimeniskai videi pietuvinātam aprūpes pakalpojumam senioriem Cesvainē
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās mēbeles 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3
1️⃣
Nosaukums: Funkcionālā aprīkojuma piegāde un uzstādīšana
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 90 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Pasta adrese: Augusta Saulieša iela 16
Pasta indekss: LV-4871
Pilsēta: Cesvaine
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 1.5 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Medicīnisko iekārtu piegāde
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 EUR 💰
Ilgums: 1 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Logu žalūziju piegāde un uzstādīšana
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-18 06:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-18 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-18 10:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Iepirkumam piemērojami Regulas 2022/2560 par ārvalstu subsīdijām pienākumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Madonas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000054572
Pasta adrese: Saieta laukums 1
Pasta indekss: LV-4801
Pasta pilsēta: Madona
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Centrālā administrācija
E-pasts: pasts@madona.lv 📧
Tālrunis: +37164860090 📞
URL: https://www.madona.lv/ 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://latvija.lv/lv/Eaddress/write?address=_default@90000054572 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174454 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174454 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 9539c712-d023-4030-9408-c60166c4da8b-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Līguma izpildes termiņš ir :Iepirkuma 1. daļā - 45 (četrdesmit piecas) dienas no Līguma noslēgšanas dienas;Iepirkuma 2. daļā – 30 (trīsdesmit) dienas no Līguma noslēgšanas dienas;Iepirkuma 1. daļā - 45 (četrdesmit piecas) dienas no Līguma noslēgšanas dienas.
Rādīt vairāk
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 11/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 105-380450 (2026-06-02)
Paziņojums par līgumu (2026-06-11)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 90 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-25 06:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-25 10:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-06-25 10:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/06/2026
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-06-11 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: c2db7cf5-a3f8-4cb0-9b21-d2a8a386cde1-01
Avots: OJS 2026/S 112-402914 (2026-06-11)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 90 000 EUR 💰
20 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-25 06:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-25 10:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-06-25 10:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/06/2026
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-06-11 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: c2db7cf5-a3f8-4cb0-9b21-d2a8a386cde1-01
Avots: OJS 2026/S 112-402914 (2026-06-11)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 83325.72 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Reformu atbalsta programma (t. sk. reformu īstenošanas instruments un konverģences mehānisms) (2021/2027)
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-22 📅
Nosaukums: Funkcionālā aprīkojuma piegāde
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174454 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 71146.52 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: UAB ''Slaugavita''
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Dubijos 16
Pasta indekss: LT-77172
Pasta pilsēta: Šiauliai
Reģions: Šiaulių apskritis 🏙️
Valsts: Lietuva 🇱🇹
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 6 644 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sentios"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Pulkveža Brieža iela 3 - 4
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 5535.2 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BS elite"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Valkas iela 4C
Pasta indekss: LV-5417
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 156-565665 (2026-08-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
MNP 2026/25_ESAF
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 83325.72 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Reformu atbalsta programma (t. sk. reformu īstenošanas instruments un konverģences mehānisms) (2021/2027)
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
2.4.5/26/205
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-22 📅
Nosaukums: Funkcionālā aprīkojuma piegāde
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174454 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 71146.52 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: UAB ''Slaugavita''
Valsts reģistrācijas numurs:
14544036
Pasta adrese: Dubijos 16
Pasta indekss: LT-77172
Pasta pilsēta: Šiauliai
Reģions: Šiaulių apskritis 🏙️
Valsts: Lietuva 🇱🇹
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 6 644 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sentios"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103868193
Pasta adrese: Pulkveža Brieža iela 3 - 4
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 5535.2 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BS elite"
Valsts reģistrācijas numurs:
41503070369
Pasta adrese: Valkas iela 4C
Pasta indekss: LV-5417
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces (>20 jauni iepirkumi)