Aizkraukles mākslas skolas jumta seguma nomaiņa

Aizkraukles novada pašvaldība

Aizkraukles mākslas skolas jumta seguma nomaiņa

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-10. Iepirkums tika publicēts 2026-05-06.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-05-06 Paziņojums par līgumu
2026-07-20 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-05-06)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Aizkraukles mākslas skolas jumta seguma nomaiņa
Atsauces numurs: AND2026/47
Īss apraksts: Aizkraukles mākslas skolas jumta seguma nomaiņa
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 95 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi 📦
Pasta adrese: Spīdolas iela 1
Pasta indekss: LV-5101
Pilsēta: Aizkraukle
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 3 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-10 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-10 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-10 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Aizkraukles novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000074812
Pasta adrese: Lāčplēša ielā 1a
Pasta indekss: LV-5101
Pasta pilsēta: Aizkraukle, Aizkraukles nov.
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Lāčplēša iela 1a, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV-5101
E-pasts: iepirkumi@aizkraukle.lv 📧
Tālrunis: +37165128535 📞
URL: https://www.aizkraukle.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171030 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171030 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c62643c0-ad69-4cae-b962-800b20b7b32a-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 03/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 088-313684 (2026-05-06)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: AND 2026/47
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 79860.26 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 6.1/2026/24
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-20 📅
Līgums
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171030 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 79860.26 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "MP Agency"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103669784
Pasta adrese: Krāslavas nov., Krivina, "Krūmiņi"
Pasta indekss: LV-5696
Pasta pilsēta: Andzeļu pag.
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 138-502915 (2026-07-20)