Vispārīgā vienošanās nesaistītu minerālmateriālu seguma atjaunošanai valsts autoceļu objektos 3 gadu periodā
Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"
Vispārīgā vienošanās nesaistītu minerālmateriālu seguma atjaunošanai valsts autoceļu objektos 3 gadu periodā
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-02-18. Iepirkums tika publicēts 2026-01-05.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
- • LAU Infra Grupa AS
- • PS "V1 VX"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MIKOR"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OŠUKALNS"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valkas ceļi"
- • SIA "CTB"
- • SIA "LV Roads"
- • SIA "Pamatceļš"
- • SIA "Rubate"
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-01-05 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-01-06 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-14 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-01-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās nesaistītu minerālmateriālu seguma atjaunošanai valsts autoceļu objektos 3 gadu periodā
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Ceļu seguma būvdarbi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 000 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-02-18 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-02-18 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-02-18 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Emīlijas Benjamiņas iela 3
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Silvija Bērziņa
E-pasts: silvija.berzina@lvceli.lv 📧
Tālrunis: +37167028126 📞
URL: https://lvceli.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/155899 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/155899 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 799162-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 11/02/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 003-005063 (2026-01-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās nesaistītu minerālmateriālu seguma atjaunošanai valsts autoceļu objektos 3 gadu periodā
Atsauces numurs:
LVC2025/89/AC
Īss apraksts:
Vispārīgā vienošanās nesaistītu minerālmateriālu seguma atjaunošanai valsts autoceļu objektos 3 gadu periodā
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Ceļu seguma būvdarbi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 000 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-02-18 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-02-18 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-02-18 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003344207
Pasta adrese: Emīlijas Benjamiņas iela 3
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Silvija Bērziņa
E-pasts: silvija.berzina@lvceli.lv 📧
Tālrunis: +37167028126 📞
URL: https://lvceli.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/155899 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/155899 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 799162-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 11/02/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 003-005063 (2026-01-05)
Paziņojums par līgumu (2026-01-06)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 000 EUR 💰
Procedūra
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 5063-2026
Avots: OJS 2026/S 005-008712 (2026-01-06)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 000 EUR 💰
Procedūra
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 5063-2026
Avots: OJS 2026/S 005-008712 (2026-01-06)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 20 000 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 20 000 000 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-13 📅
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās nesaistītu minerālmateriālu seguma atjaunošanai valsts autoceļu objektos 3 gadu periodā
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/155899 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 18
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 18
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 14
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 20 000 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 20 000 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "ctb"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Cukura iela 38A
Pasta indekss: LV-3414
Pasta pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: SIA "CTB" valdes loceklis Pēteris Andrijānovs
E-pasts: info@ctb.lv 📧
Tālrunis: +37163481168 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Nosaukums: LAU Infra Grupa AS
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Krustpils iela 4
Pasta indekss: LV-1073
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Kontaktpunkts: Komercpakalpojumu pārdošanas un iepirkumu daļas vadītāja Sanda Vasiļjeva
E-pasts: lau@lau.lv 📧
Tālrunis: +37120283221 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Limbažu nov., Mehanizācijas iela 3
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
Kontaktpunkts: Edžus Voss, valdes priekšsēdētājs
E-pasts: info@limbazuceli.lv 📧
Tālrunis: +37127067867 📞
Nosaukums: Sia "lv roads"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Jēkabpils nov., "Ielejas"
Pasta indekss: LV-5230
Pasta pilsēta: Salas pag.
Reģions: Zemgale 🏙️
Kontaktpunkts: Valdes priekšsēdētājs Ivars Joelis
E-pasts: info@lvroads.lv 📧
Tālrunis: +37120237755 📞
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MIKOR"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Jēkabpils nov., Brīvības iela 2M
Pasta indekss: LV-5201
Pasta pilsēta: Jēkabpils
Kontaktpunkts: Jānis Ozols valdes loceklis
E-pasts: mikor@mikor.lv 📧
Tālrunis: +37126672095 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OŠUKALNS"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Jēkabpils nov., Bebru iela 104A
Kontaktpunkts: Jānis Hauka, Ceļu būves nozares vadītājs
E-pasts: celi@osukalns.lv 📧
Tālrunis: +37126188882 📞
Nosaukums: SIA "Pamatceļš"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Rēzeknes nov., Janopole, Jaunā iela 7G
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Griškānu pag.
Reģions: Latgale 🏙️
Kontaktpunkts: Ervīns Kaupers, valdes loceklis, tālr.:
E-pasts: info@pamatcels.lv 📧
Tālrunis: +37126410241 📞
Nosaukums: SIA "Rubate"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Mediķu iela 18
Pasta indekss: LV-1079
Kontaktpunkts: Sandis Jankovs, būvdarbu vadītājs, ,
E-pasts: info@rubate.lv 📧
Tālrunis: +37126552475 📞
Nosaukums: PS "V1 VX"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Ventspils nov., "Ceļinieki"
Pasta indekss: LV-3621
Pasta pilsēta: Tārgales pag.
Kontaktpunkts: PS ‘’ V1 VX’’ biedra SIA ‘’VENTAX’’ valdes priekšsēdētājs Nauris Paulovskis,
E-pasts: info@ventax.lv 📧
Tālrunis: +37122371036 📞
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valkas ceļi"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Valkas nov., Domes bulvāris 11
Pasta indekss: LV-4701
Pasta pilsēta: Valka
Kontaktpunkts: Renārs Avotiņš, Valdes loceklis
E-pasts: info@valkasceli.lv 📧
Tālrunis: +37126110478 📞
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 134-490337 (2026-07-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
LVC 2025/89/AC
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 20 000 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 20 000 000 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Līguma numurs:
LVC2026/2.1/AC/379
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-13 📅
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās nesaistītu minerālmateriālu seguma atjaunošanai valsts autoceļu objektos 3 gadu periodā
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/155899 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 18
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 18
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 14
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 20 000 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 20 000 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "ctb"
Valsts reģistrācijas numurs:
42103019682
Pasta adrese: Cukura iela 38A
Pasta indekss: LV-3414
Pasta pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: SIA "CTB" valdes loceklis Pēteris Andrijānovs
E-pasts: info@ctb.lv 📧
Tālrunis: +37163481168 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Nosaukums: LAU Infra Grupa AS
Valsts reģistrācijas numurs:
40003356530
Pasta adrese: Krustpils iela 4
Pasta indekss: LV-1073
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Kontaktpunkts: Komercpakalpojumu pārdošanas un iepirkumu daļas vadītāja Sanda Vasiļjeva
E-pasts: lau@lau.lv 📧
Tālrunis: +37120283221 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI"
Valsts reģistrācijas numurs:
46603000113
Pasta adrese: Limbažu nov., Mehanizācijas iela 3
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
Kontaktpunkts: Edžus Voss, valdes priekšsēdētājs
E-pasts: info@limbazuceli.lv 📧
Tālrunis: +37127067867 📞
Nosaukums: Sia "lv roads"
Valsts reģistrācijas numurs:
45403052518
Pasta adrese: Jēkabpils nov., "Ielejas"
Pasta indekss: LV-5230
Pasta pilsēta: Salas pag.
Reģions: Zemgale 🏙️
Kontaktpunkts: Valdes priekšsēdētājs Ivars Joelis
E-pasts: info@lvroads.lv 📧
Tālrunis: +37120237755 📞
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MIKOR"
Valsts reģistrācijas numurs:
45403001297
Pasta adrese: Jēkabpils nov., Brīvības iela 2M
Pasta indekss: LV-5201
Pasta pilsēta: Jēkabpils
Kontaktpunkts: Jānis Ozols valdes loceklis
E-pasts: mikor@mikor.lv 📧
Tālrunis: +37126672095 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OŠUKALNS"
Valsts reģistrācijas numurs:
45403003353
Pasta adrese: Jēkabpils nov., Bebru iela 104A
Kontaktpunkts: Jānis Hauka, Ceļu būves nozares vadītājs
E-pasts: celi@osukalns.lv 📧
Tālrunis: +37126188882 📞
Nosaukums: SIA "Pamatceļš"
Valsts reģistrācijas numurs:
52403043011
Pasta adrese: Rēzeknes nov., Janopole, Jaunā iela 7G
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Griškānu pag.
Reģions: Latgale 🏙️
Kontaktpunkts: Ervīns Kaupers, valdes loceklis, tālr.:
E-pasts: info@pamatcels.lv 📧
Tālrunis: +37126410241 📞
Nosaukums: SIA "Rubate"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003291605
Pasta adrese: Mediķu iela 18
Pasta indekss: LV-1079
Kontaktpunkts: Sandis Jankovs, būvdarbu vadītājs, ,
E-pasts: info@rubate.lv 📧
Tālrunis: +37126552475 📞
Nosaukums: PS "V1 VX"
Valsts reģistrācijas numurs:
40203372114
Pasta adrese: Ventspils nov., "Ceļinieki"
Pasta indekss: LV-3621
Pasta pilsēta: Tārgales pag.
Kontaktpunkts: PS ‘’ V1 VX’’ biedra SIA ‘’VENTAX’’ valdes priekšsēdētājs Nauris Paulovskis,
E-pasts: info@ventax.lv 📧
Tālrunis: +37122371036 📞
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valkas ceļi"
Valsts reģistrācijas numurs:
44103112575
Pasta adrese: Valkas nov., Domes bulvāris 11
Pasta indekss: LV-4701
Pasta pilsēta: Valka
Kontaktpunkts: Renārs Avotiņš, Valdes loceklis
E-pasts: info@valkasceli.lv 📧
Tālrunis: +37126110478 📞
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Celtniecības darbi (>20 jauni iepirkumi)