PKE kuģa KA-14 ASTRA galveno dzinēju un reduktoru nomaiņas projekta izstrāde un realizācija

Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs

PKE kuģa KA-14 ASTRA galveno dzinēju un reduktoru nomaiņas projekta izstrāde un realizācija

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-03-02. Iepirkums tika publicēts 2026-01-26.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-01-26 Paziņojums par līgumu
2026-02-23 Paziņojums par līgumu
2026-07-03 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-01-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: PKE kuģa KA-14 ASTRA galveno dzinēju un reduktoru nomaiņas projekta izstrāde un realizācija
Atsauces numurs: VALIC2024/092/TN-P-AK
Īss apraksts:
PKE kuģa KA-14 ASTRA galveno dzinēju un reduktoru nomaiņas projekta izstrāde un realizācija
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Motori 📦
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Kuģu modernizācijas pakalpojumi 📦
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 60 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-03-02 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-03-02 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-03-02 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs
Valsts reģistrācijas numurs: 40900035122
Pasta adrese: Biksēres iela 6
Pasta indekss: LV-1073
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Aivars Meikšāns
E-pasts: aivars.meiksanas@valic.gov.lv 📧
Tālrunis: +37120256081 📞
URL: https://valic.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Aizsardzība
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/138531 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/138531 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 160519-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 23/02/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 019-060775 (2026-01-26)
Paziņojums par līgumu (2026-02-23)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-03-16 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-03-16 15:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-03-16 15:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 09/03/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 60775-2026
Avots: OJS 2026/S 038-129885 (2026-02-23)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: VALIC 2024/092/TN-P-AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 628749.35 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: LĪGUMS Nr. P-039/1.RNC VALIC 2024/092/TN-P-AK
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-02 📅
Nosaukums: Līgums par PKE kuģa KA-14 ASTRA galveno dzinēju un reduktoru nomaiņas projekta izstrādi un realizāciju
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/138531 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 628749.35 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līguma vērtība zināma
Apakšuzņēmuma līgumu procentuālā daļa ir zināma
Apraksts:
Kuģa uzturēšanās pakalpojumi remonta rūpnīcā, Projekta realizāciju saskaņā ar Projekta dokumentāciju un Atkritumu, izlietoto materiālu savākšana un remonta vietas uzkopšana
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Vērtība bez PVN, kas, iespējams, tiks nodota apakšuzņēmuma līgumiem ar trešām personām: 149445.5 EUR 💰
Proporcija (%): 23.77
Īss apakšuzņēmējam nododamās līguma daļas apraksts:
Kuģa uzturēšanās pakalpojumi remonta rūpnīcā, Projekta realizāciju saskaņā ar Projekta dokumentāciju un Atkritumu, izlietoto materiālu savākšana un remonta vietas uzkopšana
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: BMG Power Systems OÜ
Valsts reģistrācijas numurs: 11725966
Pasta adrese: Paljassaare tee 14
Pasta indekss: 10313
Pasta pilsēta: Tallinn
Reģions: Põhja-Eesti 🏙️
Valsts: Igaunija 🇪🇪
E-pasts: lv@bmgpower.eu 📧
Tālrunis: +37126606457 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Grupas vadītājs

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 127-463551 (2026-07-03)