Pētījumiem nepieciešamo instrumentu iegāde

Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava”

Pētījumiem nepieciešamo instrumentu iegāde

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-04-20. Iepirkums tika publicēts 2026-03-20.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-03-20 Paziņojums par līgumu
2026-08-08 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-03-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Pētījumiem nepieciešamo instrumentu iegāde
Atsauces numurs: LVMISilava2026/1/AK
Īss apraksts: Pētījumiem nepieciešamo instrumentu iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 7
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 7

1️⃣
Nosaukums: Multifunkcionāls portatīvs lauka mērīšanas instruments
Papildu produkti/pakalpojumi: Pasta adrese: Rīgas iela 111
Pasta indekss: LV-2169
Pilsēta: Salaspils
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Pierīga 🏙️
Ilgums: 3 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Augsnes paraugu ņemšanas un cilindru komplekts netraucētai augsnes paraugu ievākšana
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Multiparametru ūdens kvalitātes uzraudzības zonde ar papildaprīkojumu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: Barometriskā spiediena datu reģistratori
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

5️⃣
Nosaukums: Ūdens līmeņa sensoru datu kabeļi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005

6️⃣
Nosaukums: Gruntsūdens līmeņa datu reģistrators
Ilgums: 1 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006

7️⃣
Nosaukums: Barometriskā spiediena datu reģistrators
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-04-20 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-04-20 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-04-20 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava”
Valsts reģistrācijas numurs: 90002121030
Pasta adrese: Rīgas iela 111
Pasta indekss: LV-2169
Pasta pilsēta: Salaspils
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ieva Lācenberga-Rocēna
E-pasts: ieva.lacenberga-rocena@silava.lv 📧
Tālrunis: +37129141994 📞
URL: https://www.silava.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168516 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168516 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Papildu informācija
Iepirkums īstenoto pētījumu: NordForsk un GoodWater, īstenošanai
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 13/04/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 057-198865 (2026-03-20)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-08)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: LVMI Silava 2026/1/AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 42 801 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 2026/11e-S/P
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-24 📅
Nosaukums: iepirkuma līgums
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168516 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 490 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DKM Group"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103967292
Pasta adrese: Ģertrūdes iela 78 - 12
Pasta indekss: LV-1009
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 160 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "doma"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003003704
Pasta adrese: Pildas iela 10
Pasta indekss: LV-1035

3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003
Informācija par konkursiem
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 13 900 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0003

4️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 895 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0004

5️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005
Līguma/partijas kopējā vērtība: 5 100 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0005

6️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 13 878 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0006
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "will sensors"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103260828
Pasta adrese: Kaivas iela 33 k-2 - 67
Pasta indekss: LV-1021

7️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 378 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0007

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 153-556692 (2026-08-08)