Parenterāli ievadāmo zāļu onkoloģisko saslimšanu ārstēšanai iegāde 2027. un 2028.gadam
Nacionālais veselības dienests
Parenterāli ievadāmo zāļu onkoloģisko saslimšanu ārstēšanai iegāde 2027. un 2028.gadam
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-04-15. Iepirkums tika publicēts 2026-03-02.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
- • AS "Recipe Plus"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ELVIM"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAGNUM MEDICAL"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tamro"
- • SIA "Baltacon"
- • SIA "Oribalt Rīga"
- • SIA "Saules aptieka"
- • SIA "Unifarma"
- • Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces › Farmācijas izstrādājumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-03-02 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-04 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-03-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Parenterāli ievadāmo zāļu onkoloģisko saslimšanu ārstēšanai iegāde 2027. un 2028.gadam
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Farmācijas izstrādājumi 📦
Apraksts
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-04-15 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-04-15 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-04-15 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Nacionālais veselības dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Cēsu iela 31 k-3
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: iepirkumi@vmnvd.gov.lv
E-pasts: nvd@vmnvd.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167043731 📞
URL: https://www.vmnvd.gov.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Veselība
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166272 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166272 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 122409-2026
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 08/04/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 044-152330 (2026-03-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Parenterāli ievadāmo zāļu onkoloģisko saslimšanu ārstēšanai iegāde 2027. un 2028.gadam
Atsauces numurs:
VMNVD2026/5
Īss apraksts:
Parenterāli ievadāmo zāļu onkoloģisko saslimšanu ārstēšanai iegāde 2027. un 2028.gadam
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Farmācijas izstrādājumi 📦
Apraksts
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-04-15 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-04-15 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-04-15 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Nacionālais veselības dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
90009649337
Pasta adrese: Cēsu iela 31 k-3
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: iepirkumi@vmnvd.gov.lv
E-pasts: nvd@vmnvd.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167043731 📞
URL: https://www.vmnvd.gov.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Veselība
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166272 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166272 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 122409-2026
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 08/04/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 044-152330 (2026-03-02)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-04)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 7060515.22 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 7060515.22 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-03 📅
Vispārīgā vienošanās par parenterāli ievadāmo zāļu onkoloģisko saslimšanu ārstēšanai iegādi 2027. un 2028.gadam
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166272 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 9
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 9
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 7060515.22 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 7060515.22 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Baltacon"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Krūzes iela 38
Pasta indekss: LV-1002
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: office@baltacon.lv 📧
Tālrunis: +37167805100 📞
URL: https://www.baltacon.lv 🌏
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ELVIM"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Kurzemes prospekts 3G
Pasta indekss: LV-1067
E-pasts: comerc@elvim.lv 📧
Tālrunis: +37167808440 📞
URL: https://www.elvim.lv 🌏
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAGNUM MEDICAL"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Ulbrokas iela 23
Pasta indekss: LV-1021
E-pasts: magnum@magnum.lv 📧
Tālrunis: +37167718700 📞
URL: https://www.magnum.lv 🌏
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: SIA "Oribalt Rīga"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Mārupes nov., Dzirnieku iela 26
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupe
Reģions: Vidzeme 🏙️
E-pasts: riga@oribalt.com 📧
Tālrunis: +37167802450 📞
URL: https://oribalt.lv 🌏
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: As "recipe plus"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Mūkusalas iela 41B
Pasta indekss: LV-1004
E-pasts: info@recipe.lv 📧
Tālrunis: +37167815842 📞
URL: https://recipe.lv 🌏
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: Sia "saules aptieka"
Valsts reģistrācijas numurs:
E-pasts: administracija@saulesaptieka.lv 📧
URL: https://www.saulesaptieka.lv 🌏
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tamro"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Ropažu nov., Dreiliņi, Noliktavu iela 5
Pasta indekss: LV-2130
Pasta pilsēta: Stopiņu pag.
E-pasts: info.lv@tamro.com 📧
Tālrunis: +37167067800 📞
URL: https://www.tamrobaltics.com 🌏
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: Sia "unifarma"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Vangažu iela 23
Pasta indekss: LV-1024
E-pasts: info@unifarma.lv 📧
Tālrunis: +37167514388 📞
URL: https://unifarma.lv 🌏
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 149-541923 (2026-08-04)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
VM NVD 2026/5
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 7060515.22 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 7060515.22 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
NVD-5/23-2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-03 📅
Vispārīgā vienošanās par parenterāli ievadāmo zāļu onkoloģisko saslimšanu ārstēšanai iegādi 2027. un 2028.gadam
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166272 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 9
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 9
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 7060515.22 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 7060515.22 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Baltacon"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103248435
Pasta adrese: Krūzes iela 38
Pasta indekss: LV-1002
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: office@baltacon.lv 📧
Tālrunis: +37167805100 📞
URL: https://www.baltacon.lv 🌏
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators:
2
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ELVIM"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103040641
Pasta adrese: Kurzemes prospekts 3G
Pasta indekss: LV-1067
E-pasts: comerc@elvim.lv 📧
Tālrunis: +37167808440 📞
URL: https://www.elvim.lv 🌏
Piedāvājuma identifikators:
3
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAGNUM MEDICAL"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003060393
Pasta adrese: Ulbrokas iela 23
Pasta indekss: LV-1021
E-pasts: magnum@magnum.lv 📧
Tālrunis: +37167718700 📞
URL: https://www.magnum.lv 🌏
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators:
4
Nosaukums: SIA "Oribalt Rīga"
Valsts reģistrācijas numurs:
50003199991
Pasta adrese: Mārupes nov., Dzirnieku iela 26
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupe
Reģions: Vidzeme 🏙️
E-pasts: riga@oribalt.com 📧
Tālrunis: +37167802450 📞
URL: https://oribalt.lv 🌏
Piedāvājuma identifikators:
5
Nosaukums: As "recipe plus"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003234547
Pasta adrese: Mūkusalas iela 41B
Pasta indekss: LV-1004
E-pasts: info@recipe.lv 📧
Tālrunis: +37167815842 📞
URL: https://recipe.lv 🌏
Piedāvājuma identifikators:
6
Nosaukums: Sia "saules aptieka"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003373494
E-pasts: administracija@saulesaptieka.lv 📧
URL: https://www.saulesaptieka.lv 🌏
Piedāvājuma identifikators:
7
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tamro"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003133428
Pasta adrese: Ropažu nov., Dreiliņi, Noliktavu iela 5
Pasta indekss: LV-2130
Pasta pilsēta: Stopiņu pag.
E-pasts: info.lv@tamro.com 📧
Tālrunis: +37167067800 📞
URL: https://www.tamrobaltics.com 🌏
Piedāvājuma identifikators:
8
Nosaukums: Sia "unifarma"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003472521
Pasta adrese: Vangažu iela 23
Pasta indekss: LV-1024
E-pasts: info@unifarma.lv 📧
Tālrunis: +37167514388 📞
URL: https://unifarma.lv 🌏
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces (>20 jauni iepirkumi)
- Farmācijas izstrādājumi (6)
- Dažādas zāles (5)
- Dermatoloģiskās zāles un zāles muskuļu un kaulu sistēmai
- Farmaceitiskās preces
- Uroģenitālās sistēmas zāles un hormoni
- Vispārēji pretinfekcijas līdzekļi sistēmiskai lietošanai, vakcīnas, antineoplastiskie līdzekļi un imūnmodulatori (1)
- Zāles asinīm, asinsrades orgāniem un sirds un asinsvadu sistēmai
- Zāles elpošanas sistēmai
- Zāles gremošanas traktam un metabolismam
- Zāles nervu sistēmai un maņu orgāniem