Meža meliorācijas sistēmu būvniecības, meža meliorācijas sistēmu uzturēšanas un mežizstrādes pakalpojumu sniegšana 2026. – 2028.gadā, slēdzot vispārīgo vienošanos

Akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži"

Meža meliorācijas sistēmu būvniecības, meža meliorācijas sistēmu uzturēšanas un mežizstrādes pakalpojumu sniegšana 2026. – 2028.gadā, slēdzot vispārīgo vienošanos

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-02-23. Iepirkums tika publicēts 2026-01-22.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-01-22 Paziņojums par līgumu
2026-07-31 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-01-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Meža meliorācijas sistēmu būvniecības, meža meliorācijas sistēmu uzturēšanas un mežizstrādes pakalpojumu sniegšana 2026. – 2028.gadā, slēdzot vispārīgo vienošanos
Atsauces numurs: ASLVM_2025_175_Ak
Īss apraksts:
Meža meliorācijas sistēmu būvniecības, meža meliorācijas sistēmu uzturēšanas un mežizstrādes pakalpojumu sniegšana 2026. – 2028.gadā, slēdzot vispārīgo vienošanos
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Apbūves un zemes meliorācijas darbi 📦
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2

1️⃣
Nosaukums: Meža meliorācijas sistēmu būvniecība, koksnes produktu ražošana meža meliorācijas sistēmu trasēs
Papildu produkti/pakalpojumi: Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 32 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Meža meliorācijas sistēmu uzturēšana, koksnes produktu ražošana meža meliorācijas sistēmu trasēs
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-02-23 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-02-23 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem
Maksimālais dalībnieku skaits: 100
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-02-23 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un Vispārīgās vienošanās projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003466281
Pasta adrese: Vaiņodes iela 1
Pasta indekss: LV-1004
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Korporatīvā vadība
E-pasts: iepirkumi_kv@lvm.lv 📧
Tālrunis: +37167610015 📞
URL: https://www.lvm.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vide
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/161932 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/161932 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 816708-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 16/02/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 017-054876 (2026-01-22)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: AS LVM_2025_175_Ak
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 30 000 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 30 000 000 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 5-5.6.2.2_000s_280_26_28_1
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-20 📅
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās par meža meliorācijas sistēmu būvniecības, meža meliorācijas sistēmu uzturēšanas un mežizstrādes pakalpojumu sniegšanu 2026. – 2028.gadā
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/161932 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 30
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 30
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 29
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 1
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 12 587 500 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 12 587 500 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUCES MELIORATORS"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103632279
Pasta adrese: Dobeles nov., Brīvības iela 2
Pasta indekss: LV-3708
Pasta pilsēta: Auce
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators: 2
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bauskas meliorācija"
Valsts reģistrācijas numurs: 43603008321
Pasta adrese: Bauskas iela 7A
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Piedāvājuma identifikators: 3
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ceļu tehnika"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103081203
Pasta adrese: Limbažu nov., Tūja, Jūras iela 31
Pasta indekss: LV-4022
Pasta pilsēta: Liepupes pag.
Reģions: Vidzeme 🏙️
Piedāvājuma identifikators: 4
Nosaukums: Sia evi cap
Valsts reģistrācijas numurs: 40203543969
Pasta adrese: Āraišu iela 38 - 34
Pasta indekss: LV-1039
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Piedāvājuma identifikators: 5
Nosaukums: Sia "js būve"
Valsts reģistrācijas numurs: 41203022707
Pasta adrese: Saldus nov., Skrundas iela 31
Pasta indekss: LV-3801
Pasta pilsēta: Saldus
Reģions: Kurzeme 🏙️
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums
Piedāvājuma identifikators: 6
Nosaukums: SIA "Kristas Dārzs AK"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103614714
Pasta adrese: Lauteres iela 2 - 1
Pasta indekss: LV-1002
Piedāvājuma identifikators: 7
Nosaukums: SIA "Kubiņš"
Valsts reģistrācijas numurs: 40203551379
Pasta adrese: Smiltenes nov., Kalnamuiža, "Kamenes"
Pasta indekss: LV-4729
Pasta pilsēta: Smiltenes pag.
Piedāvājuma identifikators: 8
Nosaukums: "kuršasta" uab
Valsts reģistrācijas numurs: 173852489
Pasta adrese: Šaulių g. 30,
Pasta indekss: LT-98124
Pasta pilsēta: Skuodas
Reģions: Vilniaus apskritis 🏙️
Valsts: Lietuva 🇱🇹
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators: 9
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes K.V."
Valsts reģistrācijas numurs: 41203054666
Pasta adrese: Kuldīgas nov., Mucenieku iela 35B - 10
Pasta indekss: LV-3301
Pasta pilsēta: Kuldīga
Piedāvājuma identifikators: 10
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LATGALES ENERGOCELTNIEKS"
Valsts reģistrācijas numurs: 42403026683
Pasta adrese: Upes iela 38A
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Rēzekne
Reģions: Latgale 🏙️
Piedāvājuma identifikators: 11
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latlina"
Valsts reģistrācijas numurs: 42103038700
Pasta adrese: Dienvidkurzemes nov., Jaunatnes iela 14 - 29
Pasta indekss: LV-3430
Pasta pilsēta: Grobiņa
Piedāvājuma identifikators: 12
Nosaukums: Sia "lauku apgāds un meliorācija"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103005426
Pasta adrese: Smiltenes nov., Dzirnavu iela 18
Pasta pilsēta: Smiltene
Piedāvājuma identifikators: 13
Nosaukums: SIA "Melio būve"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103123259
Pasta adrese: Valkas nov., Tālavas iela 70
Pasta indekss: LV-4701
Pasta pilsēta: Valka
Piedāvājuma identifikators: 14
Nosaukums: Sia "melio c"
Valsts reģistrācijas numurs: 49503002168
Pasta adrese: Cēsu nov., Dzērbene, "Pabērzi"
Pasta indekss: LV-4118
Pasta pilsēta: Dzērbenes pag.
Piedāvājuma identifikators: 15
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MELIORCELTNIEKS"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003183787
Pasta adrese: Tukuma nov., Dienvidu iela 8
Pasta indekss: LV-3101
Pasta pilsēta: Tukums
Piedāvājuma identifikators: 16
Nosaukums: Sia "mte"
Valsts reģistrācijas numurs: 45403012905
Pasta adrese: Madonas nov., "Lejas Bērzmilni"
Pasta indekss: LV-4870
Pasta pilsēta: Sarkaņu pag.
Piedāvājuma identifikators: 17
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ostland"
Valsts reģistrācijas numurs: 42103070004
Pasta adrese: Ropažu nov., Kākciems, "Oškalnu darbnīcas"
Pasta indekss: LV-2135
Pasta pilsēta: Ropažu pag.
Piedāvājuma identifikators: 18
Nosaukums: SIA "Pamatceļš"
Valsts reģistrācijas numurs: 52403043011
Pasta adrese: Rēzeknes nov., Janopole, Jaunā iela 7G
Pasta pilsēta: Griškānu pag.
Piedāvājuma identifikators: 19
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pro machinery"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103049115
Pasta adrese: Cēsu nov., Nītaure, "Putni"
Pasta indekss: LV-4112
Pasta pilsēta: Nītaures pag.
Piedāvājuma identifikators: 20
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "B.R.G."
Valsts reģistrācijas numurs: 40203378259
Pasta adrese: Dobeles nov., Jaunbērze, Parka iela 10A
Pasta indekss: LV-3717
Pasta pilsēta: Jaunbērzes pag.
Piedāvājuma identifikators: 21
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DIGI ROAD"
Valsts reģistrācijas numurs: 40203292124
Pasta adrese: Rēzeknes nov., Šmeiļi, "Isajevi"
Pasta indekss: LV-4630
Pasta pilsēta: Maltas pag.
Piedāvājuma identifikators: 22
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RELKS"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103045946
Pasta adrese: Dobeles nov., Apgulde, Dārza iela 2 - 6
Pasta indekss: LV-3724
Pasta pilsēta: Naudītes pag.
Piedāvājuma identifikators: 23
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STOMAK"
Valsts reģistrācijas numurs: 41503067320
Pasta adrese: Liliju iela 25
Pasta indekss: LV-5401
Pasta pilsēta: Daugavpils
Piedāvājuma identifikators: 24
Nosaukums: SIA "Truck Solutions"
Valsts reģistrācijas numurs: 41203063758
Pasta adrese: Ventspils nov., "Mazlejas"
Pasta indekss: LV-3613
Pasta pilsēta: Puzes pag.
Piedāvājuma identifikators: 25
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TALSU MELIORATORS"
Valsts reģistrācijas numurs: 46103004984
Pasta adrese: Talsu nov., Kasparu iela 8
Pasta indekss: LV-3257
Pasta pilsēta: Stende
Piedāvājuma identifikators: 26
Nosaukums: Sia "vidzemes būvnieks"
Valsts reģistrācijas numurs: 43203003526
Pasta adrese: Aleksandra Čaka iela 147
Pasta indekss: LV-1012
Piedāvājuma identifikators: 27
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VISKO"
Valsts reģistrācijas numurs: 57403004611
Pasta adrese: Ogres nov., Ziedu iela 17
Pasta indekss: LV-5052
Pasta pilsēta: Ikšķile

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 34
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 34
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 33
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 17 412 500 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 17 412 500 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALKO"
Valsts reģistrācijas numurs: 45403005871
Pasta adrese: Jēkabpils nov., Vidsala, "Gobas"
Pasta indekss: LV-5220
Pasta pilsēta: Kalna pag.
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INDĀRES"
Valsts reģistrācijas numurs: 45401014634
Pasta adrese: Jēkabpils nov., Kalna iela 3
Pasta indekss: LV-5208
Pasta pilsēta: Aknīste
Nosaukums: LAU Infra Grupa AS
Valsts reģistrācijas numurs: 40003356530
Pasta adrese: Krustpils iela 4
Pasta indekss: LV-1073
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Nosaukums: Sia cmd
Valsts reģistrācijas numurs: 40203356143
Pasta adrese: Gulbenes nov., "Ezermalas"
Pasta indekss: LV-4406
Pasta pilsēta: Stāmerienas pag.
Piedāvājuma identifikators: 28
Nosaukums: SIA "MKV Transports"
Valsts reģistrācijas numurs: 42103094500
Pasta adrese: Dienvidkurzemes nov., "Upeslejas"
Pasta indekss: LV-3466
Pasta pilsēta: Sakas pag.
Piedāvājuma identifikators: 29
30
31
32
33
Nosaukums: SIA "Zālīši Plus"
Valsts reģistrācijas numurs: 41203057431
Pasta adrese: Ventspils nov., Spiņņi, "Zālīši"
Pasta indekss: LV-3614
Pasta pilsēta: Popes pag.

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 148-538809 (2026-07-31)