Kohleāro implantu ārējās daļas- skaņas procesoru, rezerves daļu, kaula vadāmības dzirdi uzlabojošu ierīču piegāde
SIA “Veselības centrs “Biķernieki””
Kohleāro implantu ārējās daļas- skaņas procesoru, rezerves daļu, kaula vadāmības dzirdi uzlabojošu ierīču piegāde
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-04-27. Iepirkums tika publicēts 2026-03-25.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dzirdes Implanti"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.A.L."
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-03-25 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-03 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-03-25)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kohleāro implantu ārējās daļas- skaņas procesoru, rezerves daļu, kaula vadāmības dzirdi uzlabojošu ierīču piegāde
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Dzirdes aparātu detaļas un piederumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3
1️⃣
Nosaukums: Ražotāja „Med- El” implantu procesori Med-El SONNET 3 – 23 (divdesmit trīs) gab. un rezerves daļas procesoriem Opus 2, SONNET 1, SONNET 2, SONNET 3
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 229 834 EUR 💰
Pasta adrese: Lielvārdes ielā 68 k-1
Pasta indekss: LV-1006
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-05-01 📅
Beigu datums: 2027-02-28 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Ražotāja „COCHLEAR” implantu procesori COCHLEAR NUCLEUS 8 – 31 (trīsdesmit viens) gab. un rezerves daļas procesoriem CP 910 un CP 1000
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 305 898 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Kaula vadāmības dzirdi uzlabojošu ierīču- 8 (astoņi) gab. piegāde
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 50 852 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-04-27 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-04-27 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-04-27 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sia “veselības centrs “biķernieki””
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Lielvārdes ielā 68 k-1
Pasta indekss: LV-1006
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Lielvārdes ielā 68, k-1, Rīgā, LV-1006
E-pasts: iepirkumi@vcbikernieki.lv 📧
Tālrunis: +37128338572 📞
URL: https://www.vcbikernieki.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168835 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168835 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: ebc3ea4c-bada-46d9-b02d-9dc0f0923121-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 20/04/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 061-212777 (2026-03-25)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kohleāro implantu ārējās daļas- skaņas procesoru, rezerves daļu, kaula vadāmības dzirdi uzlabojošu ierīču piegāde
Atsauces numurs:
VCB2026/02K
Īss apraksts:
Kohleāro implantu ārējās daļas- skaņas procesoru, rezerves daļu, kaula vadāmības dzirdi uzlabojošu ierīču piegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Dzirdes aparātu detaļas un piederumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3
1️⃣
Nosaukums: Ražotāja „Med- El” implantu procesori Med-El SONNET 3 – 23 (divdesmit trīs) gab. un rezerves daļas procesoriem Opus 2, SONNET 1, SONNET 2, SONNET 3
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 229 834 EUR 💰
Pasta adrese: Lielvārdes ielā 68 k-1
Pasta indekss: LV-1006
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-05-01 📅
Beigu datums: 2027-02-28 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Ražotāja „COCHLEAR” implantu procesori COCHLEAR NUCLEUS 8 – 31 (trīsdesmit viens) gab. un rezerves daļas procesoriem CP 910 un CP 1000
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 305 898 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Kaula vadāmības dzirdi uzlabojošu ierīču- 8 (astoņi) gab. piegāde
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 50 852 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-04-27 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-04-27 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-04-27 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sia “veselības centrs “biķernieki””
Valsts reģistrācijas numurs:
40003320463
Pasta adrese: Lielvārdes ielā 68 k-1
Pasta indekss: LV-1006
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Lielvārdes ielā 68, k-1, Rīgā, LV-1006
E-pasts: iepirkumi@vcbikernieki.lv 📧
Tālrunis: +37128338572 📞
URL: https://www.vcbikernieki.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168835 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168835 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: ebc3ea4c-bada-46d9-b02d-9dc0f0923121-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 20/04/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 061-212777 (2026-03-25)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1046251.44 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-06-30 📅
Nosaukums: Par ražotāja „Med- El” kohleāro implantu ārējās daļas- skaņas procesoru Med-El SONNET 3 un procesoru Opus 2, SONNET 1, SONNET 2, SONNET 3 rezerves daļu piegādi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168835 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 229 834 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.A.L."
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Brīvības iela 85
Pasta indekss: LV-1001
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rīga, Brīvības gatve 224B, LV-1039
E-pasts: info@ral.lv 📧
Tālrunis: +37167316372 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators:
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 305 898 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dzirdes Implanti"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Kurzemes prospekts 24 - 47
Pasta indekss: LV-1067
Kontaktpunkts: Rīga, Kurzemes prospekts 24 - 47, LV-1067
E-pasts: arnist@latnet.lv 📧
Tālrunis: +37129234036 📞
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 50851.44 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 148-538879 (2026-08-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
VCB 2026/02K
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1046251.44 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
VCB/L10/2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-06-30 📅
Nosaukums: Par ražotāja „Med- El” kohleāro implantu ārējās daļas- skaņas procesoru Med-El SONNET 3 un procesoru Opus 2, SONNET 1, SONNET 2, SONNET 3 rezerves daļu piegādi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168835 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 229 834 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.A.L."
Valsts reģistrācijas numurs:
50003259951
Pasta adrese: Brīvības iela 85
Pasta indekss: LV-1001
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rīga, Brīvības gatve 224B, LV-1039
E-pasts: info@ral.lv 📧
Tālrunis: +37167316372 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators:
2
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 305 898 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dzirdes Implanti"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103250675
Pasta adrese: Kurzemes prospekts 24 - 47
Pasta indekss: LV-1067
Kontaktpunkts: Rīga, Kurzemes prospekts 24 - 47, LV-1067
E-pasts: arnist@latnet.lv 📧
Tālrunis: +37129234036 📞
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 50851.44 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕