Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana LSM pasākumos

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Sabiedriskais medijs"

Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana LSM pasākumos

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-07-20. Iepirkums tika publicēts 2026-07-10.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-07-10 Paziņojums par līgumu
2026-08-17 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-20 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-20 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-20 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-07-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana LSM pasākumos
Atsauces numurs: LSM 2026/47
Īss apraksts: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana LSM pasākumos
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4

1️⃣
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana Rīgā
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 117 355 EUR 💰
Pasta adrese: Doma laukums 8
Pasta indekss: LV-1050
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 35
45
10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): D kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana Daugavpilī
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 28 925 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana Rēzeknē
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana Liepājā
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 24 795 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-20 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-20 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-07-20 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Sabiedriskais medijs"
Valsts reģistrācijas numurs: 40203613965
Pasta adrese: Doma laukums 8
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: VSIA "Latvijas Sabiedriskais medijs"
E-pasts: iepirkumi@lsm.lv 📧
Tālrunis: +37129531669 📞
URL: https://ltv.lsm.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177201 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177201 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 16/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 132-480568 (2026-07-10)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 117 355 EUR 💰
Apraksts
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Ietekmes uz vidi mazināšana
Vērtēšanas kritēriji
Piekļūstamības kritēriju izmantošana tehniskajās specifikācijās, lai gādātu par personām ar invaliditāti: Kritēriji par pieejamību personām ar invaliditāti nav iekļauti, jo iepirkums nav paredzēts fiziskām personām

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 144/9-5/26
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-12 📅
Nosaukums: Pakalpojuma līgums
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177201 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 117 355 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "RS 4"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103131256
Pasta adrese: Ādažu nov., Stapriņi, Īrisu iela 15
Pasta indekss: LV-2164
Pasta pilsēta: Ādažu pag.
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 158-571887 (2026-08-17)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 28 925 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003
Līguma numurs: 165/9-5/26
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-20 📅
Nosaukums: Pakalpojumu līgums
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 28 925 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GEO KAPITAL grupa"
Valsts reģistrācijas numurs: 42403005357
Pasta adrese: Atbrīvošanas aleja 118 - 2
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Rēzekne
Reģions: Latgale 🏙️
Avots: OJS 2026/S 161-578748 (2026-08-20)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-20)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Netika saņemts neviens piedāvājums, dalības pieprasījums vai projekts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Avots: OJS 2026/S 161-579770 (2026-08-20)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-20)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004
Avots: OJS 2026/S 161-580529 (2026-08-20)