Dīzeļdegvielas iegāde
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VTU Valmiera"
Dīzeļdegvielas iegāde
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-04-29. Iepirkums tika publicēts 2026-03-18.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
- • Akciju sabiedrība "Virši-A"
- • AS "VIADA Baltija"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Neste Latvija"
- • SIA "Circle K Latvia"
- • SIA "Kool Latvija"
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-03-18 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-27 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-08-17 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-03-18)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Dīzeļdegvielas iegāde
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Dīzeļdegvielas iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4
1️⃣
Nosaukums: Dīzeļdegvielas iegāde Limbažos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 200 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Dīzeļdegviela 📦
Pasta adrese: Brandeļi
Pasta indekss: LV-4220
Pilsēta: Kocēnu pagasts, Valmiera novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 7
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Cena ✅
Cena (svērums): 1
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Dīzeļdegvielas iegāde Ainažos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 960 000 EUR 💰
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Dīzeļdegvielas iegāde Siguldā
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 680 000 EUR 💰
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Dīzeļdegvielas iegāde Saulkrastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 720 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-04-29 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-04-30 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 3 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-04-30 10:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VTU VALMIERA"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Brandeļi
Pasta indekss: LV-4220
Pasta pilsēta: Kocēnu pagasts, Valmiera novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: SIA "VTU Valmiera"
E-pasts: iepirkumi@vtu-valmiera.lv 📧
Tālrunis: +37164222021 📞
URL: https://www.vtu-valmiera.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Pilsētas dzelzceļa / vieglā dzelzceļa, metro, tramvaju, trolejbusu vai autobusu pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168461 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168461 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/04/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 055-191547 (2026-03-18)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Dīzeļdegvielas iegāde
Atsauces numurs:
SIA"VTUVALMIERA"2026/1
Īss apraksts: Dīzeļdegvielas iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4
1️⃣
Nosaukums: Dīzeļdegvielas iegāde Limbažos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 200 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Dīzeļdegviela 📦
Pasta adrese: Brandeļi
Pasta indekss: LV-4220
Pilsēta: Kocēnu pagasts, Valmiera novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 7
Cita informācija par pārjaunojumiem:
9.7. Vispārīgās vienošanās ietvaros, vienu reizi 6 (sešos) kalendārajos mēnešos, tiks slēgti degvielas iepirkuma līgumi atbilstoši iepirkuma līguma projektam (Pielikums Nr.6)
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 1
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Dīzeļdegvielas iegāde Ainažos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 960 000 EUR 💰
Cita informācija par pārjaunojumiem:
9.7. Vispārīgās vienošanās ietvaros, vienu reizi 6 (sešus) kalendārajos mēnešos, tiks slēgti degvielas iepirkuma līgumi atbilstoši iepirkuma līguma projektam (Pielikums Nr.6)
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Dīzeļdegvielas iegāde Siguldā
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 680 000 EUR 💰
Cita informācija par pārjaunojumiem:
9.7. Vispārīgās vienošanās ietvaros, vienu reizi 6 (seši) kalendārajos mēnešos, tiks slēgti degvielas iepirkuma līgumi atbilstoši iepirkuma līguma projektam (Pielikums Nr.6)
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Dīzeļdegvielas iegāde Saulkrastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 720 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-04-29 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-04-30 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 3 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-04-30 10:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VTU VALMIERA"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003004220
Pasta adrese: Brandeļi
Pasta indekss: LV-4220
Pasta pilsēta: Kocēnu pagasts, Valmiera novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: SIA "VTU Valmiera"
E-pasts: iepirkumi@vtu-valmiera.lv 📧
Tālrunis: +37164222021 📞
URL: https://www.vtu-valmiera.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Pilsētas dzelzceļa / vieglā dzelzceļa, metro, tramvaju, trolejbusu vai autobusu pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168461 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168461 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/04/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 055-191547 (2026-03-18)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 4 560 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 4 560 000 EUR 💰
Apraksts
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Meliorācijas iela 11, Limbaži, LV-4001
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-05-26 📅
Nosaukums: Nr.2026_1_1_VISPĀRĪGĀ VIENOŠANĀS_CIRCLE K_Limbaži
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168461 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 200 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 200 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Circle K Latvia"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Duntes iela 6
Pasta indekss: LV-1013
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NESTE LATVIJA"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Bauskas iela 58A
Pasta indekss: LV-1004
Nosaukums: AS "VIADA Baltija"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Alīses iela 3
Pasta indekss: LV-1083
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 960 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 960 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 680 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 680 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "kool latvija"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Dārzciema iela 127
Pasta indekss: LV-1073
Nosaukums: Akciju sabiedrība "VIRŠI-A"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Aizkraukles nov., Aizkraukle, Kalna iela 17
Pasta indekss: LV-5101
Pasta pilsēta: Aizkraukles pag.
Reģions: Zemgale 🏙️
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 720 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 720 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 144-523911 (2026-07-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
SIA "VTU VALMIERA" 2026/1
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 4 560 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 4 560 000 EUR 💰
Apraksts
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Meliorācijas iela 11, Limbaži, LV-4001
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Krišjāņa Barona iela 5, Ainaži, Limbažu novads
Ventas iela 4, Sigulda, LV-2150
Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, LV04220
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
2026/1-1
Līguma noslēgšanas datums: 2026-05-26 📅
Nosaukums: Nr.2026_1_1_VISPĀRĪGĀ VIENOŠANĀS_CIRCLE K_Limbaži
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168461 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 200 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 200 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Circle K Latvia"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003064094
Pasta adrese: Duntes iela 6
Pasta indekss: LV-1013
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NESTE LATVIJA"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003132723
Pasta adrese: Bauskas iela 58A
Pasta indekss: LV-1004
Nosaukums: AS "VIADA Baltija"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103867145
Pasta adrese: Alīses iela 3
Pasta indekss: LV-1083
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 960 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 960 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 680 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 680 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "kool latvija"
Valsts reģistrācijas numurs:
40203022089
Pasta adrese: Dārzciema iela 127
Pasta indekss: LV-1073
Nosaukums: Akciju sabiedrība "VIRŠI-A"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003242737
Pasta adrese: Aizkraukles nov., Aizkraukle, Kalna iela 17
Pasta indekss: LV-5101
Pasta pilsēta: Aizkraukles pag.
Reģions: Zemgale 🏙️
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 720 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 720 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0004
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 38. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 38. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 4 560 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 4 560 000 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 200 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 200 000 EUR 💰
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 960 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 960 000 EUR 💰
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 680 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 680 000 EUR 💰
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 720 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 720 000 EUR 💰
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 70019ba0-960b-4000-bad9-011d55afd2c6-01
Avots: OJS 2026/S 158-571474 (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 4 560 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 4 560 000 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 200 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 200 000 EUR 💰
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 960 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 960 000 EUR 💰
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 1 680 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 1 680 000 EUR 💰
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 720 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 720 000 EUR 💰
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 70019ba0-960b-4000-bad9-011d55afd2c6-01
Avots: OJS 2026/S 158-571474 (2026-08-17)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕