Degvielas iegāde

SIA "Rīgas nami"

Degvielas iegāde

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-04-21. Iepirkums tika publicēts 2026-03-20.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-03-20 Paziņojums par līgumu
2026-07-06 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-03-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Degvielas iegāde
Atsauces numurs: RN2026/6
Īss apraksts: Degvielas iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Degvielas 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 300 000 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 10
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Piedāvātā pastāvīgā atlaide dīzeļdegvielai
Izmaksu kritērijs (svērums): 50
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Piedāvātā pastāvīgā atlaide E95 markas benzīnam
Izmaksu kritērijs (svērums): 30
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-04-21 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-04-21 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-04-21 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: SIA "Rīgas nami"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003109638
Pasta adrese: Rātslaukums 5
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: SIA "Rīgas nami"
E-pasts: iepirkumi@rigasnami.lv 📧
Tālrunis: +37120874945 📞
URL: https://www.rigasnami.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Dzīvokļu un komunālā saimniecība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168639 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168639 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c368d48a-9de3-4377-8423-e991bbdbbfcb-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Papildu informācija
Līguma izpildes termiņš: 36 mēneši, ar tiesībām pagarināt vēl uz 24 mēnešiem
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 14/04/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 058-202179 (2026-03-20)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-06)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: RN 2026/6
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 300 000 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: RN-2026-27-li_2.8-1
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-06 📅
Par degvielas iegādi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168639 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 300 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: AS "VIADA Baltija"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103867145
Pasta adrese: Alīses iela 3
Pasta indekss: LV-1083
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 128-467430 (2026-07-06)