Daugavpils Zinātņu vidusskolas un Daugavpils Centra vidusskolas sporta nodarbību telpu apdares un inženiertīklu atjaunošana/ierīkošana

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība

Daugavpils Zinātņu vidusskolas un Daugavpils Centra vidusskolas sporta nodarbību telpu apdares un inženiertīklu atjaunošana/ierīkošana

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-03-30. Iepirkums tika publicēts 2026-02-25.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-02-25 Paziņojums par līgumu
2026-06-17 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-02-25)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Daugavpils Zinātņu vidusskolas un Daugavpils Centra vidusskolas sporta nodarbību telpu apdares un inženiertīklu atjaunošana/ierīkošana
Atsauces numurs: DVP2026/19
Īss apraksts:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas un Daugavpils Centra vidusskolas sporta nodarbību telpu apdares un inženiertīklu atjaunošana/ierīkošana
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2

1️⃣
Nosaukums: 1.daļa - Daugavpils Centra vidusskolas Kandavas ielā 17, Daugavpilī, sporta nodarbību telpu bloka telpu apdares un inženiertīklu atjaunošana/ierīkošana
Pasta adrese: Daugavpils valstspilsētas administratīvā teritorija
Pasta indekss: LV-5400
Pilsēta: Daugavpils valstspilsētas administratīvā teritorija
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 95
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): C Gaismas atdeves vidēji svērtās balles
Kvalitātes kritērijs (svērums): 3
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): D Gaismekļa ekspluatācijas laika vidēji svērtās balles
Kvalitātes kritērijs (svērums): 2
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: 2.daļa - Daugavpils Zinātņu vidusskolas 18. novembra ielā 47, Daugavpilī, sporta nodarbību telpu apdares un inženiertīklu atjaunošana/ierīkošana
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-03-30 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-03-30 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-03-30 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums; Piedāvājuma nodrošinājuma iemaksa Pasūtītāja norēķinu kontā.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000077325
Departaments: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde Centralizēto iepirkumu nodaļa
Pasta adrese: Kr.Valdemāra 1
Pasta indekss: LV-5400
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde” Centralizēto iepirkumu nodaļa
E-pasts: olga.strelkova@daugavpils.lv 📧
Tālrunis: +37165404203 📞
URL: https://www.daugavpils.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/164885 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/164885 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 96926-2026
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 23/03/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 040-134696 (2026-02-25)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-06-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 972488.65 EUR 💰
Apraksts
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Ietekmes uz vidi mazināšana
Tehniskās specifikācijas prasības
Pieeja ietekmes uz vidi mazināšanai: Klimata pārmaiņu mazināšana
Zaļā iepirkuma kritēriji: Zaļā publiskā iepirkuma valsts kritēriji
Tehniskās specifikācijas prasības; Vērtēšanas kritēriji; Līguma izpildes noteikumi

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 1.2.-10.1/349
Līguma noslēgšanas datums: 2026-06-16 📅
Nosaukums: Līgums par Daugavpils Centra vidusskolas Kandavas ielā 17, Daugavpilī, sporta nodarbību telpu bloka telpu apdares un inženiertīklu atjaunošanu/ierīkošanu
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/164885 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 446812.07 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līgumu procentuālā daļa ir zināma
Apraksts:
Elektroietaišu izbūve, ūdens un kanalizācijas sistēmu ierīkošana, siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana, elektronisko sakaru sistēmu un tīklu ierīkošana
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Proporcija (%): 48.67
Īss apakšuzņēmējam nododamās līguma daļas apraksts:
Elektroietaišu izbūve, ūdens un kanalizācijas sistēmu ierīkošana, siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana, elektronisko sakaru sistēmu un tīklu ierīkošana
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BELMAST BŪVE"
Valsts reģistrācijas numurs: 41503035363
Pasta adrese: Višķu iela 23
Pasta indekss: LV-5410
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 525676.58 EUR 💰
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apraksts:
Elektroietaišu izbūve, Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu (ieskaitot ugunsdzēsības sistēmas) ierīkošana, Siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana, Elektronisko sakaru sistēmu un tīklu ierīkošana
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Proporcija (%): 42.63
Īss apakšuzņēmējam nododamās līguma daļas apraksts:
Elektroietaišu izbūve, Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu (ieskaitot ugunsdzēsības sistēmas) ierīkošana, Siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana, Elektronisko sakaru sistēmu un tīklu ierīkošana

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 116-419991 (2026-06-17)