Būvuzraudzība objektu pielāgošanai civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā
Bauskas novada pašvaldība
Būvuzraudzība objektu pielāgošanai civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-04-14. Iepirkums tika publicēts 2026-03-12.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-03-12 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-16 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-08-13 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-03-12)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvuzraudzība objektu pielāgošanai civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Būvuzraudzība objektu pielāgošanai civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Būvdarbu uzraudzība 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4
1️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība “Patvertņu ierīkošanai Dzirnavu ielā 1, Iecavā un Grāfa laukumā 7, Iecavā, Bauskas novadā”
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība “Patvertņu ierīkošanai Rūpniecības ielā 7, Slimnīcas ielā 4 un Upmalas ielā 5, Bauskā, Bauskas novadā”
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība “Patvertņu ierīkošanai Rātslaukumā 4 un Rīgas ielā 32, Bauskā, Bauskas novadā”
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība “Patvertņu ierīkošanai Kalna ielā 16, Kalna ielā 18 un Rīgas ielā 8, Bauskā, Bauskas novadā”
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-04-14 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-04-14 15:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-04-14 15:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Bauskas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Departaments: Juridiskais un iepirkumu departaments
Pasta adrese: Uzvaras iela 1
Pasta indekss: LV-3901
Pasta pilsēta: Bauska
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļa, Inga Abu-Dema
E-pasts: inga.abudema@bauskasnovads.lv 📧
Tālrunis: +37126488282 📞
URL: https://www.bauskasnovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168154 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168154 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c3825700-dd36-4081-a86d-4bafcfd38bc6-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 07/04/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 052-178434 (2026-03-12)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvuzraudzība objektu pielāgošanai civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā
Atsauces numurs:
BNP2026/30/ERAF
Īss apraksts: Būvuzraudzība objektu pielāgošanai civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Būvdarbu uzraudzība 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4
1️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība “Patvertņu ierīkošanai Dzirnavu ielā 1, Iecavā un Grāfa laukumā 7, Iecavā, Bauskas novadā”
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Dzirnavu iela 1, Iecava, Bauskas nov., LV-3913;Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas nov., LV-3913.
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība “Patvertņu ierīkošanai Rūpniecības ielā 7, Slimnīcas ielā 4 un Upmalas ielā 5, Bauskā, Bauskas novadā”
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Rūpniecības iela 7, Bauska, Bauskas nov., LV-3901;Slimnīcas iela 4, Bauska, Bauskas nov., LV-3901;Upmalas iela 5, Bauska, Bauskas nov., LV-3901
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība “Patvertņu ierīkošanai Rātslaukumā 4 un Rīgas ielā 32, Bauskā, Bauskas novadā”
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Rātslaukums 4, Bauska, Bauskas nov., LV-3901;Rīgas iela 32, Bauska, Bauskas nov., LV-3901
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Būvuzraudzība “Patvertņu ierīkošanai Kalna ielā 16, Kalna ielā 18 un Rīgas ielā 8, Bauskā, Bauskas novadā”
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Kalna iela 16, Bauska, Bauskas nov., LV-3901;Kalna iela 18, Bauska, Bauskas nov., LV-3901;Rīgas iela 8, Bauska, Bauskas nov., LV-3901.
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-04-14 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-04-14 15:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-04-14 15:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Bauskas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90009116223
Departaments: Juridiskais un iepirkumu departaments
Pasta adrese: Uzvaras iela 1
Pasta indekss: LV-3901
Pasta pilsēta: Bauska
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļa, Inga Abu-Dema
E-pasts: inga.abudema@bauskasnovads.lv 📧
Tālrunis: +37126488282 📞
URL: https://www.bauskasnovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168154 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168154 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c3825700-dd36-4081-a86d-4bafcfd38bc6-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Iepirkuma procedūra tiek veikta projekta Nr. 5.2.1.1/1/25/I/011 “Objektu pielāgošana un aprīkošana civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā” ietvaros
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 07/04/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 052-178434 (2026-03-12)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-16)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Pircēja lēmums mainījušos vajadzību dēļ
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 137-498079 (2026-07-16)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
BNP 2026/30/ERAF
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Pircēja lēmums mainījušos vajadzību dēļ
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1 520 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) (2014/2020)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-12 📅
Nosaukums: “Būvuzraudzība objektu pielāgošanai civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā” 2. daļa “Būvuzraudzība “Patvertņu ierīkošanai Rūpniecības ielā 7, Slimnīcas ielā 4 un Upmalas ielā 5, Bauskā, Bauskas novadā””
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168154 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1 520 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "ingenia"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Meiju ceļš 46 - 10
Pasta indekss: LV-3007
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: info@ingenia.lv 📧
Tālrunis: +37128620953 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums
Avots: OJS 2026/S 157-567311 (2026-08-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1 520 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) (2014/2020)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Līguma numurs:
BNP 2026/30/ERAF – 2
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-12 📅
Nosaukums: “Būvuzraudzība objektu pielāgošanai civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā” 2. daļa “Būvuzraudzība “Patvertņu ierīkošanai Rūpniecības ielā 7, Slimnīcas ielā 4 un Upmalas ielā 5, Bauskā, Bauskas novadā””
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168154 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1 520 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "ingenia"
Valsts reģistrācijas numurs:
43603092125
Pasta adrese: Meiju ceļš 46 - 10
Pasta indekss: LV-3007
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: info@ingenia.lv 📧
Tālrunis: +37128620953 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums
Avots: OJS 2026/S 157-567311 (2026-08-13)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕