Būvdarbu būvuzraudzība projekta “Mājokļa vides pieejamības nodrošināšana personām ar invaliditāti Jelgavas valstspilsētā” ietvaros
Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Būvdarbu būvuzraudzība projekta “Mājokļa vides pieejamības nodrošināšana personām ar invaliditāti Jelgavas valstspilsētā” ietvaros
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-02-09. Iepirkums tika publicēts 2026-01-06.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-01-06 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-24 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-01-06)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvdarbu būvuzraudzība projekta “Mājokļa vides pieejamības nodrošināšana personām ar invaliditāti Jelgavas valstspilsētā” ietvaros
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Būvdarbu uzraudzība 📦
Apraksts
Pasta adrese: Asteru, Meiju ceļš; Jāņa Čakstes bulvāris; Rūpniecības; Zvejnieku
Pasta indekss: LV-3001
Pilsēta: Jelgava
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 4 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-02-09 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-02-09 14:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-02-09 14:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Dace Dimanta
E-pasts: dace.dimanta@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005484 📞
URL: https://www.jelgava.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/162888 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/162888 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 523091-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 02/02/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 004-007144 (2026-01-06)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Būvdarbu būvuzraudzība projekta “Mājokļa vides pieejamības nodrošināšana personām ar invaliditāti Jelgavas valstspilsētā” ietvaros
Atsauces numurs:
JVP2025/146/AK
Īss apraksts:
Būvdarbu būvuzraudzība projekta “Mājokļa vides pieejamības nodrošināšana personām ar invaliditāti Jelgavas valstspilsētā” ietvaros
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Būvdarbu uzraudzība 📦
Apraksts
Pasta adrese: Asteru, Meiju ceļš; Jāņa Čakstes bulvāris; Rūpniecības; Zvejnieku
Pasta indekss: LV-3001
Pilsēta: Jelgava
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 4 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-02-09 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-02-09 14:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-02-09 14:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
40900039904
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Dace Dimanta
E-pasts: dace.dimanta@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005484 📞
URL: https://www.jelgava.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/162888 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/162888 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 523091-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 02/02/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 004-007144 (2026-01-06)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 2 160 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-03-05 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/162888 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1 440 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Elerts"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Kuldīgas nov., Vienības iela 40
Pasta indekss: LV-3301
Pasta pilsēta: Kuldīga
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ilgvars Koškevics E-pasta adrese: info@elerts.lv
E-pasts: info@elerts.lv 📧
Tālrunis: +37126306701 📞
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Ginta Leite
E-pasts: ginta.leite@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005517 📞
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Izmaiņas būvobjektu skaitā un līgumcenā.
Avots: OJS 2026/S 163-586430 (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
JVP 2025/146/AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 2 160 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
JVP 2025/146/AK
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2026-03-05 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/162888 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1 440 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Elerts"
Valsts reģistrācijas numurs:
41203066754
Pasta adrese: Kuldīgas nov., Vienības iela 40
Pasta indekss: LV-3301
Pasta pilsēta: Kuldīga
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ilgvars Koškevics E-pasta adrese: info@elerts.lv
E-pasts: info@elerts.lv 📧
Tālrunis: +37126306701 📞
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Ginta Leite
E-pasts: ginta.leite@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005517 📞
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Pamatojoties uz līguma Nr. ADM/3-101.2.3.1/26/58 “Mājokļa vides pieejamības nodrošināšana personām ar invaliditāti Jelgavas valstspilsētā būvdarbu būvuzraudzība” 7.1.4. apakšpunktu, Publisko iepirkumu likuma 61. panta trešās daļas 3. punktu
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Izmaiņas būvobjektu skaitā un līgumcenā.
Avots: OJS 2026/S 163-586430 (2026-08-24)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕