Apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā
Valsts ieņēmumu dienests
Apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-02-20. Iepirkums tika publicēts 2026-01-15.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-01-15 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-17 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-01-15)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Apsardzes pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 2 500 000 EUR 💰
Pasta adrese: Talejas iela 1
Pasta indekss: LV-1978
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 70
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Mobilās grupas ierašanās ātrums (minūtes)
Kvalitātes kritērijs (svērums): 15
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Termiņš, kurā pretendents nepieciešamības gadījumā var palielināt apsardzes darbinieku skaitu Objektā (stundas)
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-02-20 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-02-20 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-02-20 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts ieņēmumu dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
Departaments: Administratīvā pārvalde Iepirkumu daļa
Pasta adrese: Talejas iela 1
Pasta indekss: LV-1978
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Administratīvās pārvaldes Iepirkumu daļa
E-pasts: sarmite.zincenko@vid.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167120209 📞
URL: https://www.vid.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147780 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147780 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 13/02/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 012-036681 (2026-01-15)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā
Atsauces numurs:
FMVID2025/145
Īss apraksts: Apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Apsardzes pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 2 500 000 EUR 💰
Pasta adrese: Talejas iela 1
Pasta indekss: LV-1978
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 70
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Mobilās grupas ierašanās ātrums (minūtes)
Kvalitātes kritērijs (svērums): 15
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Termiņš, kurā pretendents nepieciešamības gadījumā var palielināt apsardzes darbinieku skaitu Objektā (stundas)
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-02-20 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-02-20 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-02-20 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts ieņēmumu dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
90000069281
Departaments: Administratīvā pārvalde Iepirkumu daļa
Pasta adrese: Talejas iela 1
Pasta indekss: LV-1978
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Administratīvās pārvaldes Iepirkumu daļa
E-pasts: sarmite.zincenko@vid.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167120209 📞
URL: https://www.vid.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147780 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147780 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 13/02/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 012-036681 (2026-01-15)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 2 500 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-05 📅
Apsardzes pakalpojuma nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147780 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 500 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LDZ apsardze"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Zasas iela 5 - 3
Pasta indekss: LV-1057
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Grupas vadītājs ✅
Papildu informācija
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 159-574001 (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
FM VID 2025/145
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 2 500 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
S-7.1.4.12.2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-05 📅
Apsardzes pakalpojuma nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147780 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 500 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LDZ apsardze"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003620112
Pasta adrese: Zasas iela 5 - 3
Pasta indekss: LV-1057
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Grupas vadītājs ✅
Papildu informācija
Papildu informācija
Pamatojoties uz VID rīkotā atklātā konkursa Nr. FM VID 2025/145 “Apsardzes pakalpojuma nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā” rezultātiem ir noslēgts līgums Nr. S-7.1.4.12.2026 . Līguma slēdzēju puses: VAS “Valsts nekustamie īpašumi” un SIA “LDZ apsardze”. Faktiskais pasūtītājs ir VAS “Valsts nekustamie īpašumi”.
Rādīt vairāk
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕