Alūksnes novada pašvaldības pagastu autoceļu ikdienas uzturēšana 2026./2027.gada vasaras un ziemas sezonā

Alūksnes novada pagastu apvienības pārvalde

Alūksnes novada pašvaldības pagastu autoceļu ikdienas uzturēšana 2026./2027.gada vasaras un ziemas sezonā

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-04-02. Iepirkums tika publicēts 2026-02-26.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-02-26 Paziņojums par līgumu
2026-05-28 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-16 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-02-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības pagastu autoceļu ikdienas uzturēšana 2026./2027.gada vasaras un ziemas sezonā
Atsauces numurs: ANPAP2026/1
Īss apraksts:
Alūksnes novada pašvaldības pagastu autoceļu ikdienas uzturēšana 2026./2027.gada vasaras un ziemas sezonā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 37
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 37

1️⃣
Nosaukums: Ceļa klātnes planēšana un profilēšana Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem Alsviķu, Jaunlaicenes, Veclaicenes un Ziemera pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 32 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Sniega tīrīšanas pakalpojumi 📦
Pasta adrese: Pagastnams, Alsviķi, Alsviķu pagasts
Pasta indekss: LV-4333
Pilsēta: Alūksnes novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Ceļa klātnes planēšana un profilēšana Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem Jaunalūksnes, Mārkalnes un Pededzes pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 900 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Ceļa klātnes planēšana un profilēšana Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem Jaunannas, Liepnas, Malienas un Mālupes pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 21 400 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: Ceļa klātnes planēšana un profilēšana Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem Annas, Ilzenes, Kalncempju un Zeltiņu pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 800 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

5️⃣
Nosaukums: Mehanizēta zāles pļaušana Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem Alsviķu, Jaunlaicenes, Veclaicenes un Ziemera pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005

6️⃣
Nosaukums: Mehanizēta zāles pļaušana Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem Jaunalūksnes, Mārkalnes un Pededzes pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 6 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006

7️⃣
Nosaukums: Mehanizēta zāles pļaušana Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem Jaunannas, Malienas un Mālupes pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 5 700 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007

8️⃣
Nosaukums: Mehanizēta zāles pļaušana Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem Annas, Ilzenes, Kalncempju un Zeltiņu pagastos
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008

9️⃣
Nosaukums: Krūmu mehāniskā griešana ar vienlaicīgu sasmalcināšanu Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 7 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Nosaukums: Iesēdumu un bedru labošana grants, šķembu segumos un uzlabotas grunts ceļos Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 60 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Nosaukums: Ceļu nomaļu un sāngrāvju uzturēšana Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 17 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Nosaukums: Caurteku bojāto posmu un gala sienu nomaiņa Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 19 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Nosaukums: Izskalojumu aizbēršana Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 8 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Nosaukums: Grants segumu atputekļošana Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 25 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Nosaukums: Bedrīšu aizpildīšana ar šķembām un bitumena emulsiju, izmantojot nepilno tehnoloģiju Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 14 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Nosaukums: Nomaļu mehanizēts remonts Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 11 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Alsviķu pagastā attīrīšana no sniega- 1
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 4 800 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Alsviķu pagastā attīrīšana no sniega- 2
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 9 300 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Alsviķu pagastā attīrīšana no sniega- 3
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 7 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Alsviķu pagastā attīrīšana no sniega- 4
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Annas pagastā attīrīšana no sniega
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 11 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Ilzenes pagastā attīrīšana no sniega
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 16 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Jaunalūksnes pagastā attīrīšana no sniega- 1
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10 800 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Jaunalūksnes pagastā attīrīšana no sniega- 2
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3 900 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Jaunannas pagastā attīrīšana no sniega
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 13 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Jaunlaicenes pagastā attīrīšana no sniega
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 12 300 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Kalncempju pagastā attīrīšana no sniega
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 8 200 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Malienas pagastā attīrīšana no sniega
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 9 800 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Mālupes pagastā attīrīšana no sniega
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 11 700 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Mārkalnes pagastā attīrīšana no sniega
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 14 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0030

3️⃣1️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Pededzes pagastā attīrīšana no sniega
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Veclaicenes pagastā attīrīšana no sniega- 1
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 6 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Veclaicenes pagastā attīrīšana no sniega- 2
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0033

3️⃣4️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Zeltiņu pagastā attīrīšana no sniega
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0034

3️⃣5️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Ziemera pagastā attīrīšana no sniega
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 15 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0035

3️⃣6️⃣
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļa “V385” attīrīšana no sniega
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0036

3️⃣7️⃣
Nosaukums: Slīdamības samazināšana un sniega vaļņu pārvietošana ārpus autoceļa klātnes Alūksnes novada pašvaldības autoceļiem pagastos
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0037

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-04-02 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-04-02 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 2 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-04-02 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Alūksnes novada pagastu apvienības pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs: 40900039783
Pasta adrese: Pagastnams, Alsviķi, Alsviķu pagasts
Pasta indekss: LV-4333
Pasta pilsēta: Alūksnes novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Alūksnes novada pagastu apvienības pārvalde
E-pasts: pagastu.apvieniba@aluksne.lv 📧
Tālrunis: +37129143271 📞
URL: https://aluksne.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166761 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166761 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 137461-2026
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 26/03/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 041-139136 (2026-02-26)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-05-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 240363.05 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: ANPAP/1.9.1/26/101
Līguma noslēgšanas datums: 2026-05-06 📅
Nosaukums: Par Alūksnes novada pašvaldības pagastu autoceļu ikdienas uzturēšanu 2026./2027. gada vasaras un ziemas periodā
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/166761 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 28587.05 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "sorma"
Valsts reģistrācijas numurs: 54103031261
Pasta adrese: Alūksnes nov., Pils iela 34 - 1
Pasta indekss: LV-4301
Pasta pilsēta: Alūksne
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: sorma@sorma.lv 📧
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 17 695 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Alūksnes rajona Mārkalnes pagasta I.Dorofejeva zemnieka saimniecība "TVAIKONĪTIS"
Valsts reģistrācijas numurs: 44101034562
Pasta adrese: Alūksnes nov., Jaunalūksnes pag., Kolberģis, "Kolberģis 40" - 22
Pasta indekss: LV-4350
E-pasts: tvaikonitis.latvija@inbox.lv 📧
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums

3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 20565.9 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: LAU Infra Grupa AS
Valsts reģistrācijas numurs: 40003356530
Pasta adrese: Krustpils iela 4
Pasta indekss: LV-1073
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
E-pasts: lau@lau.lv 📧
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums

4️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 19 961 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0004

5️⃣
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Tika saņemts tikai viens pieņemams piedāvājums, dalības pieprasījums vai projekts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1

6️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 5568.5 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0006

7️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 5688.6 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0007
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Alūksnes rajona Mālupes pagasta M.Augstkalnieša zemnieku saimniecība "KADIĶI M.A."
Valsts reģistrācijas numurs: 44101036296
Pasta adrese: Alūksnes nov., "Kadiķi"
Pasta indekss: LV-4358
Pasta pilsēta: Mālupes pag.
E-pasts: augstkalnietism@inbox.lv 📧

8️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 5 805 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0008

9️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009
Līguma/partijas kopējā vērtība: 7 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0009
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIĻŅI UN I.S.A."
Valsts reģistrācijas numurs: 53203002081
Pasta adrese: Alūksnes nov., Rūpniecības iela 2E
E-pasts: vilni_isa@inbox.lv 📧

1️⃣0️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0010
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 59 740 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0011
Līguma/partijas kopējā vērtība: 13 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0012
Līguma/partijas kopējā vērtība: 18 480 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0013
Līguma/partijas kopējā vērtība: 6 794 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0014
Līguma/partijas kopējā vērtība: 11 780 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0014
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valkas ceļi"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103112575
Pasta adrese: Valkas nov., Domes bulvāris 11
Pasta indekss: LV-4701
Pasta pilsēta: Valka
E-pasts: info@valkasceli.lv 📧

1️⃣5️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0015
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 8 400 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0016
Līguma/partijas kopējā vērtība: 11 298 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0023

1️⃣9️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0026

2️⃣0️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0030

2️⃣1️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0036

2️⃣2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0037
Informācija par konkursiem
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 103-373688 (2026-05-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-16)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: ANPAP 2026/1
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 125785.90 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0018
Līguma numurs: ANPAP/1.9.1/26/140
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-01 📅
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 7 285 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0018
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Alsviķu pagasta zemnieku saimniecība "RĪTI"
Valsts reģistrācijas numurs: 43201016583
Pasta adrese: Alūksnes nov., Strautiņi, "Rīti 3"
Pasta indekss: LV-4333
Pasta pilsēta: Alsviķu pag.
Reģions: Vidzeme 🏙️
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0019
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 7 375 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0019
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ROBEŽNIEKI AK"
Valsts reģistrācijas numurs: 54103113981
Pasta adrese: Alūksnes nov., "Robežnieki"
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0020
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 6 750 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0020
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ERGO LUKS"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103104756
Pasta adrese: Alūksnes nov., "Saulainie Zemgaļi"
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0021
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 5
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 9 400 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0021
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JAUNGRĒVELES"
Valsts reģistrācijas numurs: 43201015770
Pasta adrese: Alūksnes nov., "Jaungrēveles"
Pasta indekss: LV-4341
Pasta pilsēta: Annas pag.
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0022
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12 150 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0022
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Zeltiņu pagasta K.Pakalnieša zemnieka saimniecība "SKAPARI"
Valsts reģistrācijas numurs: 44101036915
Pasta adrese: Alūksnes nov., "Skapari"
Pasta indekss: LV-4345
Pasta pilsēta: Zeltiņu pag.
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0024
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 640 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0024
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Alūksnes rajona Malienas pagasta zemnieka saimniecība "CINGLERĪŠI"
Valsts reģistrācijas numurs: 44101034914
Pasta adrese: Alūksnes nov., "Cinglerīši"
Pasta indekss: LV-4359
Pasta pilsēta: Malienas pag.
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0025
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12 710 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0025
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRAVAS"
Valsts reģistrācijas numurs: 43201003998
Pasta adrese: Alūksnes nov., "Gravas"
Pasta indekss: LV-4340
Pasta pilsēta: Jaunannas pag.
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0027
Informācija par konkursiem
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 6 815 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0027
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0028
Līguma/partijas kopējā vērtība: 7 700 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0028
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0029
Līguma/partijas kopējā vērtība: 8271.9 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0029
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Alūksnes rajona Mālupes pagasta zemnieku saimniecība "DZIRNAVU 8"
Valsts reģistrācijas numurs: 43201016456
Pasta adrese: Alūksnes nov., "Dzirnavu 8"
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0031
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 11 739 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0031
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Aivars mihailovs
Valsts reģistrācijas numurs: 3476403134
Pasta pilsēta: "ozolnieki", malienas pagasts, alūksnes novads
Organizācija ir fiziska persona
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0032
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 6 720 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0032
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Andris bēters
Valsts reģistrācijas numurs: 2313944401
Pasta indekss: LV-4336
Pasta pilsēta: "KUPLEJAS", jAUNLAICENES PAGASTS, ALŪKSNES NOVADS
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0033
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 920 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0033
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Ziemera pagasta R.Nikolajeva zemnieka saimniecība "MELNACENE"
Valsts reģistrācijas numurs: 44101036949
Pasta adrese: Alūksnes nov., "Melnacene"
Pasta indekss: LV-4332
Pasta pilsēta: Ziemera pag.
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0034
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 7 540 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0034
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0035
Līguma/partijas kopējā vērtība: 13 770 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0035

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Avots: OJS 2026/S 136-496963 (2026-07-16)