Valsts vietējā autoceļa V1445 Tukums-Kandava posma 0,03-1,35 km atjaunošana un valsts vietējā autoceļa V1445 Tukums-Kandava posma 1,350-1,854 km pārbūve un tilta pār Sausteci 1,700 km nojaukšana
Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"
Valsts vietējā autoceļa V1445 Tukums-Kandava posma 0,03-1,35 km atjaunošana un valsts vietējā autoceļa V1445 Tukums-Kandava posma 1,350-1,854 km pārbūve un tilta pār Sausteci 1,700 km nojaukšana
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2025-12-17. Iepirkums tika publicēts 2025-11-12.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2025-11-12 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-14 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2025-11-12)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Valsts vietējā autoceļa V1445 Tukums-Kandava posma 0,03-1,35 km atjaunošana un valsts vietējā autoceļa V1445 Tukums-Kandava posma 1,350-1,854 km pārbūve un tilta pār Sausteci 1,700 km nojaukšana
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Ceļu būvdarbi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 0 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 2.5 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-12-17 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-12-17 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-12-17 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Emīlijas Benjamiņas iela 3
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ilze Kazule
E-pasts: ilze.kazule@lvceli.lv 📧
Tālrunis: +37164229730 📞
URL: https://lvceli.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/160126 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/160126 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 740874-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 10/12/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 219-752313 (2025-11-12)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Valsts vietējā autoceļa V1445 Tukums-Kandava posma 0,03-1,35 km atjaunošana un valsts vietējā autoceļa V1445 Tukums-Kandava posma 1,350-1,854 km pārbūve un tilta pār Sausteci 1,700 km nojaukšana
Atsauces numurs:
LVC2025/102/AC
Īss apraksts:
Valsts vietējā autoceļa V1445 Tukums-Kandava posma 0,03-1,35 km atjaunošana un valsts vietējā autoceļa V1445 Tukums-Kandava posma 1,350-1,854 km pārbūve un tilta pār Sausteci 1,700 km nojaukšana
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Ceļu būvdarbi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 0 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 2.5 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2025-12-17 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2025-12-17 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2025-12-17 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003344207
Pasta adrese: Emīlijas Benjamiņas iela 3
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ilze Kazule
E-pasts: ilze.kazule@lvceli.lv 📧
Tālrunis: +37164229730 📞
URL: https://lvceli.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/160126 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/160126 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 740874-2025
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 10/12/2025
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2025/S 219-752313 (2025-11-12)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 333997.42 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-02-03 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/160126 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 333997.42 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Valsts akciju sabiedrība "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Krustpils iela 4
Pasta indekss: LV-1073
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Tiek noteikta ārkārtas izejmateriālu sadārdzinājuma segšanas kārtība
Avots: OJS 2026/S 157-566460 (2026-08-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
LVC 2025/102/AC
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 333997.42 EUR 💰
Apraksts
Iekšējais identifikators:
LVC 2025/102/AC
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0001
Līguma numurs:
CON-0001
Līguma noslēgšanas datums: 2026-02-03 📅
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/160126 🌏
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 333997.42 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Valsts akciju sabiedrība "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003356530
Pasta adrese: Krustpils iela 4
Pasta indekss: LV-1073
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Izmaiņas
Cita papildu informācija
Tuvo Austrumu reģionā izraisītā militārā konflikta radītais ārkārtas būvizmaksu pieaugums un tā ietekmes uz līguma izpildi samazināšana
Galvenais izmaiņu iemesls: Ir vajadzīgi grozījumi tādu apstākļu dēļ, kurus rūpīgs pircējs nevarēja paredzēt.
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Sadaļas numurs: Result
Jauna vērtība
Teksts: Tiek noteikta ārkārtas izejmateriālu sadārdzinājuma segšanas kārtība
Avots: OJS 2026/S 157-566460 (2026-08-14)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕